Udane wakacje i lot

Razem z moimi przyjaciółmi mieliśmy spędzić dwa tygodnie nad morzem. Domek który wynajęliśmy mieścił się w małej miejscowości. Wiedzieliśmy, że będzie kłopot z dojazdem do większych miast.

Bydgoski lot i nasz wyjazd

lot Na początku chcieliśmy wynająć samochód jednak było nas łącznie dwanaście osób. Gdy szukałam dwóch większych samochodów do wynajęcia natrafiłam na wynajem busów. Pomyślałam sobie, że to będzie chyba lepszym pomysłem. Skontaktowałam się z najemcą, który zaproponował oglądanie busu. Okazało się, że wypożyczalnia busów jest dziesięć minut drogi samochodem od mojego domu. Czasami tamtędy przejeżdżałam a nigdy tego nie zauważyłam. Obejrzałam busy i wybrałam najlepszy. Pracownik zaproponował przewóz osób przez kierowce z ich firmy ale wytłumaczyłam mu, że chce wynająć bus na dwa tygodnie. Cena była bardzo dobra. Ta firma miała w ofercie także tani lot bydgoszcz. W końcu nadszedł dzień wyjazdu. Trochę się martwiłam bo czekała nas dosyć spora droga. Zawsze byłam trochę nieufna do bardzo tanich okazji. Jednak niepotrzebnie, ponieważ wszystko z busem było w porządku. Uspokoiłam się dopiero jak minęliśmy Bydgoszcz. Nasze wakacje były bardzo udane. Miło spędziliśmy wspólnie czas. Większość pobytu przeznaczyliśmy na zwiedzanie oraz pływanie i opalanie. Bezpiecznie i bez przeszkód dojechaliśmy do domu.

Bus bardzo się przydał i sprawdził. Było w nim wygodnie, zawierał dużo miejsca i miał nawet klimatyzację. Doceniliśmy to już pierwszego dnia gdy temperatura na dworze wynosiła aż trzydzieści pięć stopni!