You are currently viewing Wakacje w Suwałkach

Wakacje w Suwałkach

Wspólnie z żoną i dwójką dzieci jesteśmy aktywną rodzinką. Dlatego też kiedy zaczęły zbliżać się letnie miesiące, rozpoczęliśmy snucie planów o tegorocznych wakacjach. Stwierdziliśmy, że w tym roku chcemy spędzić je w jakimś wyjątkowym miejscu. Postanowiliśmy, że tegoroczne wakacje spędzimy w Suwałkach, dlatego też właśnie tam rozpoczęliśmy poszukiwanie fajnego pensjonatu.

Spędzenie wakacji na Suwalszczyźnie

suwałki - pensjonat wczasowyZbliżające się wakacje pragnęliśmy z rodziną potraktować jak przygodę. Dlatego też mieliśmy zamiar udać się w miejsce, które było przez nas do tej pory nieodkryte. Byliśmy tym wszyscy tak samo podekscytowani. Dlatego też kiedy uzgodniliśmy z żoną w firmach, w których pracujemy, spójną datę urlopu, mogliśmy zacząć myśleć nad miejscem, które chcemy odwiedzić. Byliśmy żądni przygody i nowości, dlatego też zdecydowaliśmy, że tegorocznym wakacyjnym celem będą Suwałki – Pensjonat wczasowy był kolejnym obiektem naszych zainteresowań. Chcieliśmy spędzić wczasy w ładnym miejscu, w którym będziemy w stanie naładować baterie, a dzieci będą miały takie atrakcje jak np. plac zabaw. Przeszukaliśmy więc bardzo dużo stron internetowych z pensjonatami. Jeden w szczególności wpadł nam wszystkim w oko. Nie czekając dłużej, po prostu zadzwoniłem do tego pensjonatu, spytać, czy mają wolny pokój w odpowiadającym nam terminie. Ku naszej uciesze, mieli dostępny wolny pokój w tym czasie.

Teraz kiedy wróciliśmy do szarej rzeczywistości, jesteśmy bardzo zadowoleni, że spędziliśmy wakacje w Suwałkach. Jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy na tak rewelacyjny pensjonat! Obsługa w nim była rewelacyjna. Poza tym było spokojnie, a dzieci miały dodatkowe atrakcje dla siebie. Niewykluczone, że jeszcze kiedyś do niego wrócimy! Z pewnością polecimy go jednak znajomym.