Udane rozwiązanie polisolokaty – jak tego dokonać

Choć bardzo wiele osób straciło już pieniądze inwestując w takie rozwiązanie jakim są polisolokaty, to jednak wbrew powszechnej opinie zainwestowane tam raz pieniądze można odzyskać. I obecnie kiedy sprawa stała się głośniejsza dzieje się to coraz częściej. Jak zatem można rozwiązać polisolokatę nie tracąc wszystkich zainwestowanych w nią pieniędzy?

Udane rozwiązanie polisolokaty – bez pomocy prawnika się nie obejdzie

udane rozwiązanie polisolokatyPrawda jest, że rozwiązanie polisolokaty nie jest łatwe, a za zerwanie umowy grożą nam kary nawet 100% wysokości kapitału, nie oznacza to jednak, że takiej lokaty nie da się rozwiązać nie tracąc przy tym pieniędzy lub też tracąc ich niewielką część. Żeby jednak możliwe było udane rozwiązanie polisolokaty konieczne jest skorzystanie z odpowiedniej pomocy, ponieważ jest bardzo mała szansa by udało nam się to samodzielnie dokonać jest bardzo mała. Obecnie w rozwiązaniu polisolokat pomagają przede wszystkimi kancelarie prawne, jednak należy zaznaczyć, że nie każda kancelaria prawna musi mieć doświadczenie w tym względzie, dlatego należy poszukać takiej, która już prowadziła takie sprawy, wówczas to mamy większe szanse na powodzenie. Kancelaria prawna do której zwrócimy się po pomoc powinna oszacować sytuacje, przeanalizować całą umowę i na podstawie tych informacji pomoc nam rozwiązać umowę przed czasem. Wprawdzie nie zawsze udaje się odzyskać sto procent wkładu, jednak kwota jaka możemy tym sposobem odzyskać jest znacząca, dlatego warto skorzystać z takiego rozwiązania. 

Jeżeli znajdziemy odpowiednią kancelarie to rozwiązanie polisolokaty nie bezie wcale takie trudne. Musimy jednak znaleźć kancelarie, która się specjalizuje w tego typu sprawach, co jednak obecnie kiedy sprawa zrobiła się dość głośna nie powinno być zbyt trudne.