You are currently viewing Prestiż sali weselnej w hotelu w Opolu

Prestiż sali weselnej w hotelu w Opolu

Planując wesele warto wybrać salę, która spodoba się nie tylko nam, ale również rodzinie i znajomym. Będzie miejscem doskonałej zabawy, pomieści wielu gości, zapewni szereg atrakcji, a także zapewni dogodne miejsca noclegowe dla naszych przyjaciół i krewnych. Sala weselna w hotelu w Opolu doskonale spełnia te wszystkie zadania. Łączy w sobie poczucie komfortu i wygody.

Wystrój sali weselnej w hotelu w Opolu

sala weselna w hotelu OpoleŚlub to szczególne wydarzenie dla każdego z nas. Jeśli decydujemy się na huczne wesele warto wybrać obiekt, który zachwyci swoim stylem i funkcjonalnością. Sala weselna w hotelu Opole mieści od dwustu do trzystu osób. Znajduje się w niej ogromna sala taneczna, a wokół rozmieszczone są stoliki dla gości. Podłogą zrobiona jest z wysokiej jakości płytek, a na sufitach wiszą piękne błyszczące się żyrandole. Stoliki dla gości zdobią białe aksamitne obrusy z ażurowymi wykończeniami. Na stołach umieszcza się szklane dzbanki wypełnione wodą oraz świeżymi czerwonymi różami. Sala weselna w hotelu w Opolu została stworzona stosunkowo niedawno, bo zaledwie trzydzieści lat temu. Nowoczesny styl niewątpliwie zachwyci każdego. Zdobione drewniane drzwi ze szklanymi szybami dodają jej uroku. Ważna jest również wydajna klimatyzacja umieszczona w całym obiekcie. Poza salą weselną można również skorzystać z usług hotelu, który stanie się idealnym noclegiem dla gości.

Szukając idealnego miejsca do zorganizowania hucznego ślubu warto wybrać ten nowoczesny obiekt. Sala weselna w hotelu w Opolu to dogodne miejsce zapewniające zarówno nam jak i naszym gościom ogromną przestrzeń, wyjątkowy styl, poczucie luksusu oraz możliwość skorzystania z hotelu znajdującego się w obiekcie. Z pewnością zachwyca świetnym efektem wizualnym oraz daje poczucie satysfakcji.