You are currently viewing Monitorowany i całodobowy parking koło lotniska

Monitorowany i całodobowy parking koło lotniska

Pozostawienie samochodu na czas naszej nieobecności i podróżowania samolotem może być dla wielu dosyć kosztowne i z pewnością mocno stresujące. Nie zawsze jednak mamy możliwość dojazdu na lotnisko w Balicach komunikacją miejską czy też wspólnie ze znajomymi, którzy nas zawiozą na lot. Na szczęście obok lotniska działa sporo prywatnych parkingów, na których podróżujący zostawiają własne pojazdy.

Na jakim parkingu obok Balic zostawić samochód?

całodobowe parkingi BaliceNajważniejsze, aby wcześniej zapoznać się z lokalnym ofertami i wybrać pewne miejsce, które jest odpowiednio zabezpieczone. Mowa tutaj zarówno o monitoringu i ogrodzeniu terenu, jak i miłej obsłudze. Klienci powinni również mieć zapewniony transport na i z lotniska, ponieważ zwykle takie parkingi znajdują się nawet kilka kilometrów od samego lotniska. Najlepiej też (ze względu na przeróżne pory odlotów i przylotów) wybrać całodobowe parkingi Balice to miejscowość, w której działa naprawdę sporo strzeżonych parkingów działających przez 24h. Nie powinno więc stanowić problemu znalezienie odpowiedniego miejsca do pozostawienia naszego samochodu. Niestety na tych najlepszych i najbliższych do lotniska miejsca parkingowe są rezerwowane w trybie natychmiastowym i dlatego należy z dużym wyprzedzeniem (gdy już znamy datę odlotu) zadzwonić do właściciela, aby wynająć odpowiednie miejsce na określony czas. 

Niektóre firmy umożliwiają rezerwację miejsca online więc można zabukować sobie parking w dowolnej chwili. Warto też wcześniej sprawdzić zdjęcia samego terenu. Jeśli posiadamy wartościowy pojazd, to zadbajmy o to, by auto znajdowało się na zamkniętym i strzeżonym parkingu. Oczywiście takie usługi są kosztowne, ale nadal opłata jest o wiele niższa niż w przypadku pozostawienia samochodu na parkingu przy lotnisku.