You are currently viewing Znalazłem pracę w fabryce bombek

Znalazłem pracę w fabryce bombek

 

Ja to do pracy nigdy nie miałem szczęścia, bo zawsze pracowałem w dziwnych miejscach. Wszystko się jednak zmieniło jak postawiłem na pracę dorywczą. Wtedy dopiero się odnalazłem. Robiłem to co mi odpowiadało i wtedy, kiedy mi pasowało. Było doskonale.

Odpowiedzialna praca w fabryce bombek

fabryka bombek bożonarodzeniowychOferty pracy sam sobie wyszukiwałem, ponieważ chciałem robić to co mnie przede wszystkim interesowało. Doświadczenie miałem ogromne i mogłem pracować praktycznie w każdej branży. Na długo przed świętami pojawiło się ogłoszenie, które mi się spodobało. Otóż fabryka tradycyjnych bombek szklanych poszukiwała kierownika zmiany a ja na to stanowisko idealnie się nadawałem. Już byłem brygadzistą i wiedziałem na czym to polega. Praca była na kilka miesięcy, ale akurat kasa przed świętami była mi potrzebna. Zgłosiłem się tam a moje doświadczenie zainteresowało właściciela fabryki. Zadawał sporo pytań, na które bez problemu odpowiedziałem. Pracę dostałem od razu i zacząłem się wdrażać. Praca była bardzo odpowiedzialna, ponieważ produkowanych było mnóstwo różnych bombek i musiałem mieć nad wszystkim nadzór. Każdy karton był odpowiednio oznaczony i po kilku dniach już wszystko było dla mnie bardzo czytelne. Radziłem sobie doskonale i na mojej zmianie nigdy nie było żadnych strat. Bombki były wykonywane z różnych materiałów i niektóre były delikatne, ale nad wszystkim udało się panować. Pracujący tam ludzie przeszli odpowiednie szkolenie i radzili sobie doskonale ze wszystkim.

Praca w tej fabryce mi odpowiadała i zdecydowałem się zatrudnić tam w przyszłym roku. Właściciel firmy mnie zapewnił, że mam pewne stanowisko i zadeklarował, że zarobki będą wyższe. Udało się sprzedać wszystkie wyprodukowane bombki mimo, iż fabryka dopiero rozpoczęła działalność.