You are currently viewing Zaopatrzenie hoteli w pościel

Zaopatrzenie hoteli w pościel

 

Branża turystyczna ma bardzo specyficzne zapotrzebowanie na wyposażenie swoich obiektów. Przykładem mogą być hotele. W tego rodzaju miejscach konieczne jest wyposażenie pokoi w odpowiednią ilość poszczególnych wyrobów tekstylnych. Należą do nich między innymi pościele, ręczniki, czy dywaniki łazienkowe.

Ceny pościeli hotelowej

hurtownia pościeli hotelowejW związku z tym przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą, w które oferują swoim klientom możliwość skorzystania z noclegu powinni być odpowiednio przygotowani na konieczność wymiany pościeli, czy ręczników. Oprócz tego niezbędne wydają się być odpowiednie zapasy środków czyszczących. W większości hoteli codzienne sprzątanie jest w zasadzie normą. To samo dotyczy zmiany ręczników. Zmiana pościeli następuje średnio co dwa dni. Z tego też powodu konieczne jest dokonanie zakupu odpowiednio dużej ilości takich wyrobów. Oprócz tego należy pamiętać o tym, że pościele oraz ręczniki po pewnym czasie ulegają całkowitemu zużyciu. W związku z tym zapasy należy regularnie uzupełniać. Z tego też powodu na rynku działają różne miejsca, w których tacy przedsiębiorcy mogą się zaopatrzyć w niezbędne akcesoria. Należy do nich między innymi hurtownia z ofertą pościeli hotelowej. W tym miejscu przedsiębiorcy, którzy prowadzą hotele są w stanie zakupić pościel po bardzo korzystnych cenach. Wszystko oczywiście zależy od tego ile kompletów jednorazowo zostanie zakupionych. Im więcej, tym ich cena będzie niższa.

Zazwyczaj jeden komplet pościeli, czyli dwie poszewki na poduszkę oraz jedna na kołdrę kosztuje około pięćdziesięciu złotych. Przy zakupie większej ilości sztuk ta cena może być znacznie niższa i ostatecznie może osiągnąć nawet wartość o około trzydzieści procent niższą. Z tego też powodu warto jest dokonywać większych zakupów.