Wynajmuję słoneczne mieszkanie w Starogardzie Gdańskim

Udało mi się kiedyś kupić kilka mieszkań. Ceny w tamtych czasach były inne i w sumie dobrze, że na taką inwestycję się zdecydowałem. Ja sam mieszkam w domu pod miastem a wszystkie swoje mieszkania wynajmuję i na nich zarabiam.

W moim słonecznym mieszkaniu jest cały dzień jasno

słoneczne mieszkania w Starogardzie GdańskimW większości przypadków lokatorzy mieszkają latami. Jest kilka mieszkań, które wynajmuję studentom i oni zazwyczaj mieszkają przez rok. Wszystkie moje mieszkania wynajmuję za rozsądne pieniądze, co pozwala mi na ciągłe dochody, ponieważ cały czas ktoś w nich zamieszkuje. Ostatnio pojawiła się kolejna możliwość zakupu lokalu. Obejrzałem go i zauważyłem, że jest mieszkanie nie dość, że jest przestronne to na dodatek słoneczne i w zasadzie to przez cały dzień jest tam jasno. Nie mogłem przepuścić takiej okazji, zwłaszcza, że takie słoneczne mieszkania w Starogardzie Gdańskim można wynajmować dużo drożej. Ludzie stawiają na komfort i wygodę a to mieszkanie zapewnia to wszystko. Bez wahania złożyłem ofertę kupna i w niedługim czasie stałem się szczęśliwym posiadaczem tego lokalu. Chcę go wynająć jakiejś rodzinie z dzieckiem. Idealnie się do tego nadaje. W pobliżu jest szkoła, basen i plac zabaw. Wyremontowałem wszystkie pomieszczenia i umieściłem ogłoszenie. Moje słoneczne mieszkanie na pewno szybko znajdzie zainteresowanie. Współpracuję z pośrednikiem nieruchomości, który pozyskuje dla mnie klientów. Poinformowałem go jacy lokatorzy mnie interesują i ma się tym zająć. Na pewno uda się szybko wynająć lokal.

Już po niespełna dwóch tygodniach wprowadzili się do mnie nowi lokatorzy. Mieszkanie ich zachwyciło i stwierdzili, że jest najbardziej słoneczne ze wszystkich, jakie do tej pory oglądali. Wiedziałem, że szybko kogoś znajdę. Sam mógłbym tam mieszkać.