You are currently viewing Może rejs zamiast plażowania

Może rejs zamiast plażowania

W listopadzie raczej myślimy o zmianie opon w aucie na zimowe albo o prezentach na Mikołajki. Jeśli już planujemy jakieś imprezy bądź wyjazdy wymagające rezerwacji, to prawdopodobnie dotyczą Sylwestra. Może warto jednak pomyśleć o przyszłorocznych wakacjach.

Rejs po chorwackim wybrzeżu to wiele atrakcji

rejsy chorwacjaNie napiszę jednak o rezerwacjach first minute, o wyjazdach do znanych kurortów, oferujących głównie  drinki i opalanie czy o wycieczkach do znanych miast. Dziś będzie inna propozycja. Rejs po morzu na południu Europy. Warto pomyśleć o tego typu wyjeździe, o ile oczywiście posiada się samemu bądź zabierze się kogoś, kto posiada odpowiednie usprawnienia. Wyczarterowanie jachtu pozwala na spędzenie kilku dni na wodzie, ale to też okazja do zwiedzenia nadmorskich miejscowości czy możliwość słonecznych kąpieli, na pokładzie albo na plaży. Kilka atrakcji w jednym, może więc warto zastanowić się nad podobnym wyjazdem. Ciekawym kierunkiem będą choćby Grecja czy Chorwacja. Zacznijmy od tego, że na pogodę w zasadzie nie można tam narzekać. Tras także znajdziemy bez liku. Jeśli idzie o rejsy chorwacja jest niezłym wyborem. To jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów Polaków. Setki kilometrów wybrzeża, do tego wiele wysp, to wszystko sprawia, że jest gdzie popływać. A do tego historyczne nadmorskie miejscowości, czyli szansa na zwiedzanie. Poza tym oczywiście kuchnia. Chorwackie wybrzeże naprawdę ma sporo do zaoferowania, nie tylko amatorom wylegiwania się na plażach.

Wakacje na morzu to świetny pomysł i wielka przygoda. Nie tylko dla tych, którzy na łodziach pływają od lat. Przede wszystkim może to być atrakcja dla nowicjuszy, którzy dopiero chcą zdobyć uprawnienia. A może też dla tych, którzy o tym nie myślą. Kto wie, może rejs ze znajomymi będzie dla nich impulsem i początkiem przygody.