You are currently viewing Uroczy kocyk dla siostry

Uroczy kocyk dla siostry

Kiedy dowiedziałam się, że moja mama jest w ciąży byłam w szoku. Mama ma czterdzieści lat, a więc ciąża w jej wieku nie jest czymś, co zdarza się często. Jednakże, z drugiej strony byłam oczywiście szczęśliwa i widziałam, że mama na wieść o ciąży się zmieniła i stała się bardziej pogodna. Zanim mama urodziła postanowiłam kupić swojej przyszłej siostrze kilka rzeczy.

Kocyki minky są bardzo popularne wśród mam

kocyk minky dla dzieciNa wieść o tym, że mama urodzi dziewczynkę strasznie się ucieszyłam. Będąc małą dziewczynką zawsze marzyłam o tym by mieć siostrę. Zastanawiałam się jaki prezent mogłabym kupić by był on nie tylko ładny ale też i użyteczny. Poszukałam trochę w Internecie i zdecydowałam się kupić zestaw do kąpieli i jakiś słodki kocyk. W jednym z artykułów przeczytałam o kocykach minky, które są niesamowicie popularne ze względu na swoje świetnie właściwości. Generalnie, decydując się na kocyk minky dla dzieci możemy być pewni, że dziecko będzie miało kontakt z niesamowicie mięciutką i wysokogatunkową bawełną oraz mięciutkim pluszem. Ma się więc pewność, że kocyk nie podrażni skóry dziecka. Koc minky, który kupiłam siostrze wypełniony jest antyalergiczną włókniną. Oprócz tego, że jest ona zdrowa dla dziecka to jeszcze dzięki niej mojej siostrze jest zawsze ciepło i wygodnie. Wybrałam bardzo dziewczęcy wzór koca – z jednej strony jest on miętowy, a z drugiej obszyty tkaniną w delikatne różyczki.

Kocyk minky sprawdza się świetnie. Jest niesamowicie przyjemny w dotyku, a więc jestem pewna, że i moja malutka siostra dobrze czuje się śpiąc pod nim. Mama używa mojego kocyka w różnych sytuacjach, również w czasie spacerów. Mimo częstego używania kocyk nadal wygląda dobrze. Mimo tego, że kocyk ten jest w nienaruszonym stanie zamówiłam dla siostry dwa nowe kocyki minky, tak żeby miała różne dizajny do wyboru.