You are currently viewing Pościel niemowlęca polecana przez mamy

Pościel niemowlęca polecana przez mamy

Kiedy wybieramy się na spacer z naszym maleństwem w wózku, musimy bardzo uważać i pamiętać o kilku najważniejszych rzeczach. Przede wszystkim, musimy mieć odpowiedni wózek i ochronę przeciw owadom. Poza tym, dziecko trzeba ubrać odpowiednio ciepło, żeby nie zmarzło. I bardzo ważne jest też wyposażenie wózka.

Polecany miękki zestaw pościeli do wózeczka

polecana przez mamy pościel do wózka minkyW każdym wózku powinno być odpowiednio miękko dla dziecka, żeby czuło się komfortowo podczas spaceru i mogło sobie spokojnie zasypiać. Dzieci zazwyczaj zasypiają na spacerach. Bardzo dobra jest polecana przez mamy pościel do wózka minky ze względu na swoje właściwości i jakość wykonania. Ja odkąd raz miałam okazję zobaczyć taką pościel u koleżanki i sprawdzić, jaka jest w dotyku, stwierdziłam, że wyrzucam swoją i zamieniam ją na tą. Była przede wszystkim funkcjonalna i bardzo miękka, ale też dobra gatunkowo. I pięknie się prezentowała, a to też jest ważne dla mam. Kobieta zawsze zwraca uwagę na kolory i wzory. Jest to dla nas ważne i zawsze ładniej gdy elementy pościeli naszego malucha dobrze się prezentują. Wiedziałam, że kocyki minky i poduszeczki będą idealnie nadawać się do mojego głębokiego wózka. Zamówiłam piękny zestaw różowej pościeli i nie mogłam doczekać się dostarczenia. Gdy już go otrzymałam, od razu wyłożyłam wózek nową pościelą, włożyłam kocyki, prześcieradło, poduszki, wszystko co było potrzebne włącznie z misiem mojego maleństwa i poszliśmy na spacer wypróbować.

Przyznam, że efekt wizualny bardzo przyciągał mój wzrok i to na nim głównie się skupiałam. Nie zwracałam uwagi na nic innego. Jednak moje dziecko najwidoczniej zauważyło różnicę. Od razu zasnęło z uśmiechem na twarzy, gdy umieściłam je w nowej pościeli i zaczęliśmy spacerować. Był to bardzo dobry zakup.