You are currently viewing Dobra wyciskarka do owoców

Dobra wyciskarka do owoców

Dobrze zbilansowana dieta to porcja ryb dwa razy w tygodniu, mięso na obiad dwa razy w tygodniu, oraz codzienna porcja warzyw i owoców. Nie każdy ma czas, aby codziennie gotować, ale każdy powinien znaleźć parę minut w ciągu dnia, aby zrobić sobie pyszny sok wieloowocowy. 

Jaką wyciskarkę do soku kupić? 

wyciskarka do soku huromŚwieżo wyciskany sok jest źródłem wszystkich niezbędnych witamin i zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na witaminę C, A, D i E. Wystarczy parę owoców, lub warzyw, oraz parę minut wolnego czasu, aby przy pomocy domowego sprzętu stworzyć prawdziwą bombę witaminową. Wyciskarka do soku Hurom to nowoczesny sprzęt, który łatwo i szybko wyciska sok z każdego produktu, który wrzucimy do środka pojemnika. Jest wykonana ze stali nierdzewnej oraz wytrzymałego tworzywa, które tworzy jej zewnętrzna obudowę. Jej innowacyjny system naśladuje klasyczny sposób wyciskania przez zgniatanie i skręcanie. Najlepsza wyciskarka ma duży pojemnik na wsad i sok, dzięki którym za jednym razem możemy uzyskać aż dwa litry soku. Specjalny wal ślimakowy dokładnie mieli i zgniatanie owoce i warzywa, lecz nie rozrywa ich błon komórkowych, przez co zyskujemy jeszcze więcej wartościowych składników. Kupując wyciskarkę należy zwrócić uwagę na moc silnika, aby nie był zbyt słaby, oraz na sita, które powinny być wykonane ze stali nierdzewnej. Najnowsze modele posiadają specjalne korki wylotowe, które ułatwiają opróżnianie wyciskarki z powstalej pulpy podczas robienia soku. Firma Hurom oferuje klientom aż cztery wersje kolorystyczne. 

Dobra wyciskarka nie powinna kosztować mniej niż sto pięćdziesiąt złotych ponieważ dobra jakość wymaga odpowiedniej ceny. Forma Hurom daje na swoje produkty aż czteroletnią gwarancję, oraz świadczy darmowy serwis przez pierwszy rok użytkowania.