You are currently viewing Pożyczka pozabankowa na oświadczenie

Pożyczka pozabankowa na oświadczenie

Od kilku lat pracuję poza granicami Polski. Kiedy w trakcie urlopu zdecydowałem, że chciałbym uzyskać kredyt gotówkowy w banku okazało się, że nie będzie to możliwe. Nie wszystkie instytucje finansowe akceptują dochód uzyskiwany zagranicą. Na szczęście, znalazłem rozwiązanie z tej sytuacji.

Pożyczka pozabankowa na dowód

pożyczki pozabankowe bez zaświadczeńSzukałem instytucji, dla której szczegółowe dokumentowanie mojego źródła dochodu nie będzie konieczne. Nie miałem też możliwości dostarczenia umowy od pracodawcy. Rozwiązaniem okazały się pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń. Ta opcja przypadła mi do gustu z wielu powodów. Myślę, że jej największym atutem jest szybkość. Od momentu złożenia wniosku po wpłynięcie gotówki na konto bankowe minęło zdecydowanie mniej czasu niż myślałem! Samo złożenie wniosku nie było dla mnie czymś trudnym. Okazało się, że moje źródło dochodu nie stanowi żadnej przeszkody dla tej instytucji. Uzyskałem kwotę, o którą się starałem. Wykorzystałem te pieniądze na spędzenie urlopu w Polsce. Odwiedziłem miejsca, które zawsze chciałem zobaczyć. Towarzyszyła mi w tym cała rodzina. Dodatkowy zastrzyk gotówki pomógł mi w realizacji naszych wspólnych celów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie finansowe i szybkość, z jaką pieniądze dotarły na moje konto. Byłem zadowolony z tego rozwiązania. Udało mi się je też dopasować wysokość raty do mojego budżetu domowego. Dzięki temu mam pewność, że w stanie sumiennie wywiązywać się z podjętego zobowiązania. Pozwoli mi to na terminową spłatę całości zaciągniętego kredytu.

W przypadku uzyskiwania źródeł dochodu, które nie są mile widziane przez bank, warto skorzystać z innych możliwości bez konieczności wysyłania zapytania do Biura Informacji Kredytowej. Uzyskałem w ten sposób środki, które pomogły mi zrealizować plany. Nie byłoby to możliwe gdyby nie dodatkowe pieniądze.