You are currently viewing Powstawanie mebla na zamówienie

Powstawanie mebla na zamówienie

 

Bywają sytuacje, w których zamówienie mebla według indywidualnych wskazówek i jeszcze innych detali jest konieczne. Sam musiałem mierzyć się z taką właśnie sytuacją. Wtedy głównym źródłem problemów okazały się po prostu nietypowe wymiary pomieszczenia, które chciałem zagospodarować jako dodatkowy pokój. Teraz z perspektywy czasu zamawianie mebli traktuje jako naprawdę ciekawe doświadczenie.

Błyskawiczna produkcja zamówionego mebla

meble na zamówienie sulechówWybrałem firmę, w której indywidualne przygotowywanie mebli pomimo wysokiej jakości takich produktów wcale nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami. Na każdym etapie prac nad takim meblem mogłem liczyć na profesjonalne wsparcie i w ramach tego wsparcia udzielono mi cennych wskazówek dotyczących między innymi tego, co może mieć w rzeczywistości duży wpływ na cenę konkretnego produktu. Dla kupujących meble na zamówienie Sulechów to dobre miejscowość, ponieważ tam te produkty mogą być bez problemu wykonywane z różnych materiałów. Otrzymałem tam rzetelne informacje dotyczące między innymi tego, że takie wspaniałe meble mogą być wykonane nie tylko z płyty meblowej, ale również z litego drewna. Właśnie na ten materiał zdecydowałem się przy zamawianiu szafy z drzwiami przesuwnymi. Tym bardziej że uświadomiona mi, że w przypadku takiego produktu dodatkowym atutem dekoracyjnym będą na pewno wzory widoczne na różnych powierzchniach. To oczywiste, że pytano mnie o potrzebne wymiary szafy. Zaproponowano również możliwość fabrycznego przygotowania takiego mebla do podziału przestrzeni.

Polegało to między innymi na montażu od środka szafy specjalnych elementów, na których następnie mogą znaleźć się półki lub nawet szuflady. Przyglądając się zamówionym meblom, trudno zauważyć tam ślady po cięciu poszczególnych elementów. Odbywa się to przy użyciu specjalistycznych urządzeń, więc nigdy nie trwa długo.