You are currently viewing Kupno świec na komary

Kupno świec na komary

 

Latem bardzo lubię mieć cały dzień i noc otwarte na oścież okna do mieszkania. Mieszkamy na wsi, blisko lasu, dzięki czemu do mieszkania wpada wtedy świeże powietrze. Mam tylko problem z komarami, kiedy przychodzi zmierzch. Strasznie pchają się one do środka i tną nas w nocy niemiłosiernie. Musiałam znaleźć jakieś rozwiązanie tej nieprzyjemnej dla mojej rodziny sytuacji.

Zalety świec przeciw komarom

świece na komaryPożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce. Podpowiedziała mi ona, co mogłabym zrobić. Powiedziała mi, że w takiej sytuacji bardzo dobrze sprawdzają się specjalne świece na komary. Są to specjalne świeczki, które w swoim składzie posiadają oprócz czystej parafiny, dodatkowo olejki, które mają działanie odstraszające na insekty, w szczególności komary. Ich zapach dla człowieka jest praktycznie niewyczuwalny, dlatego nie powodują alergii, ani innych podrażnień dróg oddechowych. Takie świeczki można dostać w wielu okolicznych sklepach z drobnymi artykułami gospodarstwa domowego. Są one dostępne w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie. Zachęcona przez przyjaciółkę, jeszcze tego samego dnia udałam się do takiego sklepu i zapytałam sprzedawczynię, czy dostanę takie produkty. Okazało się, że akurat mają oni dostępne specjalne świeczki przeciw komarom w bardzo niskich, promocyjnych cenach. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że można je palić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych.

Zdecydowałam się od razu zakupić komplet trzech takich świec. Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Świeczki okazały się naprawdę wysokojakościowe i wydajne. Dzięki nim komary w ogóle nie wpadały mi do mieszkania. Wystarczyło je postawić na parapecie przy otwartym oknie. Paliły się bardzo delikatnym płomieniem, który nie gasł mimo przeciągu.