You are currently viewing Potrzebowałam szamponu dla szczeniaka yorka

Potrzebowałam szamponu dla szczeniaka yorka

  • Post author:
  • Post category:Zoologia

Niedawno zaadoptowałam ze schroniska małego pieska rasy york. Po kilku tygodniach spędzonych w moim mieszkaniu, doszłam do wniosku, że nadeszła najwyższa pora na to, aby go wykąpać. Najpierw jednak poczytałam kilka informacji na temat tego, jak powinno się kąpać takie małe pieski. Dowiedziałam się między innymi tego, że będzie mi potrzebny specjalny szampon.

Poszukiwania szamponu dla szczeniaka yorka

szampon dla szczeniaka yorkaPo zakup odpowiedniego produktu udałam się do sklepu z artykułami dla zwierząt. Poprosiłam sprzedawczynię o pomoc, ponieważ nie znałam się dobrze na takich preparatach, a zależało mi na tym, aby był naprawdę najlepszy. Poleciła mi ona bardzo dobry szampon dla szczeniaka yorka. Dowiedziałam się od niej, że jest to tani i skuteczny szampon, który bardzo dobrze czyści długą sierść psów tej rasy, a przy tym ułatwia rozczesywanie i zapobiega powstawaniu kołtunów. Właśnie czegoś takiego potrzebowałam! Sprzedawczyni zapewniła mnie także, że jest to naprawdę solidny szampon, w którego składzie znajdują się tylko naturalne i ekologiczne składniki. Jest on hipoalergiczny i ma delikatny zapach. Jego zaletą jest także gładka konsystencja, która po kontakcie z wodą bardzo dobrze się pieni. Wielu klientów sięga po te szampony dla yorków, ponieważ pochodzą one od znanego i cenionego producenta artykułów dla psów, który cieszy się zaufaniem na rynku już od wielu lat.

Wobec tego, ja również zdecydowałam się zakupić taki szampon dla mojego czworonożnego przyjaciela. Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Szampon okazał się naprawdę wydajny i delikatny. Mój pies uwielbiał kąpiele. Wystarczyła zaledwie kropla rozprowadzona na jego grzbiecie, żeby umyć całe ciało szczeniaczka. Cieszę się, że udało mi się go zakupić w tak dobrej cenie.