You are currently viewing Poszukiwania wkładów Bolsius

Poszukiwania wkładów Bolsius

Zbliżała się uroczystość Wszystkich Świętych. Zawsze staram się w okolicy tego święta odwiedzać groby bliskich zmarłych. Nie kupuję wiązanek, ponieważ za drogo by mnie to wyniosło. Doszłam do wniosku, że lepszym rozwiązaniem będzie kupno specjalnych wkładów do zniczy i zapalenie ich na grobach. Zależało mi na tym, aby znaleźć jakieś solidne i wysokojakościowe wkłady w okolicznym sklepie.

Kupno polecanych wkładów do zniczy Bolsius

wkłady bolsiusCałe szczęście sprzedawczyni poleciła mi bardzo dobre i wysokojakościowe wkłady Bolsius. Dowiedziałam się od niej, że są to popularne i polecane przez wielu klientów wkłady parafinowe i olejowe, które można zapalić w niemal wszystkich rodzajach zniczy, jakie są obecnie produkowane. Są to specjalne wkłady przeznaczone do użytku zewnętrznego, które nie kopcą, nie dymią i tym samym nie brudzą szkła zniczowego. Dodatkowo są one odporne na niskie temperatury i silne podmuchy wiatru. Dzięki temu wypalają się zawsze równo i nie gasną zbyt szybko. Zachęcona takimi pozytywnymi opiniami na temat tego typu wkładów do zniczy, a także ich niską, atrakcyjną ceną od razu zdecydowałam się je zakupić. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że wkłady okazały się naprawdę solidne i wydajne. Kupiłam takie, które mogły palić się nieprzerwanie przez całe trzy doby.

Byłam z nich bardzo zadowolona, ponieważ wysoki knot umożliwiał proste i szybkie rozpalenie znicza. Dodatkowo wybrane przeze mnie wkłady były ekologiczne i w ich składzie nie można było znaleźć żadnych chemicznych substancji ani metali ciężkich, które mogłyby zostać uwolnione do atmosfery podczas procesu spalania. Takie wkłady są więc bezpieczne dla środowiska i dzikich zwierząt, które często kręcą się po cmentarzach.