You are currently viewing Najlepsze pistolety malarskie

Najlepsze pistolety malarskie

Pistolety malarskie uważane są, dość słusznie, za rozwinięcie aerografów, i pozornie są do nich bardzo podobne. Różnią się jednak wielkością, oraz rodzajem farb jakie mogą być wykorzystywane do malowania takowymi urządzeniami. Pistolety tego typu używane są zarówno przez modelarzy, jak i przez profesjonalnych malarzy i lakierników.

Najnowocześniejszy pistolet do profesjonalnego lakiernictwa

pistolet lakierniczy kremlinNajlepsze i najbardziej rekomendowane pistolety posiadają szereg ulepszeń, stawiających je ponad konkurencyjny sprzęt. Takimi ulepszeniami są choćby zbiorniki o dużej pojemności, umieszczone ponad obudową samego pistoletu, oraz zawory regulujące ciśnienie oraz szerokość strumienia. Możliwość regulacji oporu spustu również traktowana jest jako ogromna zaleta, a pistolety posiadające wszystkie te ulepszenia są uznawane za najlepsze i najprzydatniejsze. Pistolet lakierniczy Kremlin z najnowszej serii malarskiej może być uznany za właśnie tak doskonałe urządzenie, gdyż został on od początku zaprojektowany z myślą o pracy w profesjonalnym środowisku, do profesjonalnych zastosowań. Ma on wszystkie najbardziej poszukiwane usprawnienia, a do tego posiada zdecydowanie wygodną i dobrze leżącą w dłoni obudowę, której trzymanie nie męczy rąk, nawet po długiej i intensywnej pracy przy malowaniu dużej powierzchni. Nie jest to jednak nadmiernie skomplikowane urządzenie, a jego budowa jest bardzo podobna do budowy aerografu, toteż czyszczenie i konserwacja są bardzo prostymi zajęciami, które mogą być wykonane błyskawicznie.

Do pistoletów Kremlin można dostać mnóstwo różnych części, zarówno zamiennych jak i ulepszeń, zmieniających charakterystykę sprzętu. Jest to obecnie jeden z najbardziej polecanych i zachwalanych pistoletów malarskich do profesjonalnego zastosowania.