You are currently viewing Moje garaże blaszane

Moje garaże blaszane

Dlaczego zainteresowałem się garażami blaszanymi? Powodów było co najmniej kilka. Przede wszystkim brakowało mi miejsca do magazynowania różnych rzeczy i wykonywania działań, a wiedziałem, że pod warunkiem dopracowania szczegółów garaż z blachy może być rozwiązaniem uniwersalnym. Zdecydowałem się od razu na zamówienie kilku egzemplarzy, ponieważ zaoferowano mi wtedy promocje.

Co widać na garażach z blachy?

garaż blaszany 3x5Wiedziałem, że ze względu na rozmiary takie garaże będą ważną częścią mojej pozycji i dlatego muszą być dopracowane pod względem estetycznym. Zdecydowałem się na skorzystanie z różnych części oferty renomowanego producenta. W pierwszej kolejności wybrałem garaż, który znajdzie się bliżej domu. Jest to konstrukcja, na której zewnętrznych elementach widać specjalny materiał, który ze względu na sposób przygotowania przypomina swoim wyglądem między innymi drewno naturalne. Podobnie jak cały garaż blaszany 3×5 jest jednak znacznie bardziej wytrzymałe również w kontekście oddziaływania warunków zewnętrznych takich jak wilgoć z powietrza i tym podobne. Jest to garaż przystosowany do przechowywania pojazdów i dlatego wybrałem tam bramę podnoszoną do góry o większych rozmiarach. W tym drugim, który znajduje się z tyłu, również kazałem zamontować bramę, ale otwieraną na boki i w niej wykonać dodatkowe drzwi, ponieważ wtedy wchodząc do pomieszczenia, nie muszę wszystkiego otwierać.

Ten drugi garaż nie ma żadnego dodatkowego pokrycia zewnętrznego, ale to nie problem, ponieważ producent zabezpieczył blachę i inne metalowe elementy przed zjawiskiem korozji między innymi przy użyciu ocynku ogniowego. Przyglądając się w garażom, nawet po latach nie widzę tam żadnych uszkodzeń. Dobry producent tak dba o szczegóły, ponieważ udziela długiej gwarancji.