Modne hybrydy na paznokciach

Moją pasja od zawsze było upiększanie. A ściślej ujmując- kosmetyka. Już w szkole podstawowej posiadałam zestaw lakierów do paznokcie, którymi przy okazji specjalnych uroczystości malowałam paznokcie mamie i starszej siostrze. Dziś się trochę zmieniło i w ramach hobby maluje paznokcie już jako prawie profesjonalistka.

Dlaczego lakier hybrydowy jest tak atrakcyjny

profesjonalne lakiery hybrydoweZadbane dłonie są jednych z elementów, które definiują w dzisiejszych czasach zadbaną kobietę. O wielu już lat panuje moda na malowanie paznokci. Jestem pasjonatką tego tematu i jako osoba, która od dziecka amatorsko zajmuje się manicurem i zachwyciłam się niedawno lakierami hybrydowymi. Zakupiłam profesjonalne lakiery hybrydowe i specjalną lampę, która ma za zadanie utwardzić je na paznokciu. Samo malowanie paznokci takim lakierem wymaga specjalnego przygotowania w postaci bazy, która pełnie funkcję ochronną. Chodzi o to, żeby lakier nie miał bezpośredniego kontaktu z paznokciem, bo mógłby go zabarwić na stałe. Lakier hybrydowy spodobał mi się z kilku względów. Przede wszystkim dlatego, że potrafi trzymać się płytki paznokcia nawet przez miesiąc w nienaruszonym stanie. Druga sprawa to utwardzenie paznokci. Dzięki temu tak łatwo się nie łamią i mogę zapuścić naprawdę fajną długość, co przy zywczajnych lakierach nie zawsze było możliwe. Kolory takich lakierów hybrydowych są bardzo wyraziste, a możliwości ich ozdabiania są praktycznie nieograniczone, co pozwala na tworzenie prawdziwych mini dzieł sztuki na każdą okazję.

W ostatnim czasie zakochałam się w lakierach hybrydowych, które z dużym powodzeniem zastąpiły moją kolekcję zwykłych lakierów do paznokci. Profesjonalne lakiery hybrydowe może są droższe, jednak opłacają sie chociażby z tego względu, że potrafią trzymać się na paznokciu nawet przez miesiąc.