You are currently viewing Konkurs obsługiwania firmowych pojazdów komunalnych

Konkurs obsługiwania firmowych pojazdów komunalnych

Wiele osób mówi, że lubi naszą pracę między innymi za niezwykle przyjazną atmosferę, jaka tu panuję. Muszę się z tym twierdzeniem zgodzić w stu procentach. Faktycznie nieraz zdarzają się dni, że kompletnie nie czuję się jakbym był w pracy. Bardziej jest to spotkanie z kolegami.

Jazda pojazdami komunalnymi była dla nas codziennością

Pojazdy komunalneOstatnio kierownictwo wymyśliło sposób na to, by docenić naszą pracę. Uznali oni, że najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie pikniku dla pracowników wraz z ich rodzinami. Ponieważ robili to oni w swoim stylu, nie mogło obyć się bez czegoś naprawdę zabawnego i ciekawego. Pojazdy komunalne świetnie umiał obsługiwać każdy z nas i każdy twierdził, że jest lepszy od reszty i to o wiele. Kierownictwo postanowiło zrobić konkurs z bardzo ciekawymi nagrodami. Całość miała odbyć się w okolicach miejscowej rzeki, ponieważ to właśnie z nią było związanych kilka zadań. Wszyscy nie mogli doczekać się tego dnia – każdy chciał udowodnić, że jeśli chodzi o pojazdy komunalne, to on jest mistrzem kierownicy. Oczywiście nie było to łatwe – prawda jest taka, że każdy z nas świetnie się na tym znał, a nie wiadomo było jakie zadania wymyśli nam szef. Gdy ten dzień nadszedł, wszyscy chodzili po trawniku z wyraźną ekscytacją wypisaną na twarzach. Było to w stu procentach słuszne – faktycznie konkurs kierowania pojazdami komunalnymi był gwoździem programu. Przybrał on jednak niesamowity obrót – zadania mieliśmy wymyślać sami, wrzucać je do kapelusza, a później losować. Wynik zaskoczył każdego.

Najlepszym kierowcą pojazdów okazał się być w naszej firmie szef. Wykonał bezbłędnie każde zadanie i nikt nie miał wątpliwości odnośnie tego, kto jest w firmie numerem jeden. Pojedynczej nagrody za konkurs nie było, ale każdy kto wystartował dostał premię na koniec miesiąca.