Kalendarz z tłoczeniem na gorąco na 2017 rok

Dla wielu firm rok 2017 to czas podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. W Nowym Roku warto także postarać się o gadżety, które pozwolą powitać ten rok, a przy okazji będą dobrą reklamą, ponieważ gadżety mają wielką moc przyciągania klientów do twojej firmy.

Tłoczenie na gorąco z nazwą firmy

tłoczenie na gorącoZa najbardziej użyteczne i praktyczne gadżety uważam kalendarze z logo firmy. Dlaczego o nich mówię? Ponieważ takie kalendarze książkowe z logo są łatwe do personalizacji np. na kalendarze trójdzielne dla firm można wykonać różnego typu fotografie np. swoich pracowników lub własnej firmy inne, które będą doskonałą wizytówką firmy. W kalendarze książkowe z logo można wpisywać dane kontaktowe. W kalendarze z logo możemy także zamieszczać reklamy firmy inne zachęcające informacje o firmie np. w kalendarze z logo możemy zamieszczać historię powstania firmy. Szczególnie polecam kalendarze książkowe z logo firmowym w oprawie z ekologicznej skóry. Dzięki metodzie jaką jest fachowo wykonywane tłoczenie na gorąco można wytłoczyć np. logo lub nazwę firmy. Dzięki czemu uzyskamy bardzo kreatywne i niezwykle funkcjonalne kalendarze z logo twojej firmy. Takie kalendarze książkowe z logo są także pomocne do pracy w biurze lub w planowaniu osobistych spraw, dzięki czemu pracownicy na tym skorzystają. Takie Kalendarze z logo mogą mieć różne kolory oraz wielkości wszystko zależy od upodobań oraz własnego budżetu. Możemy mieć kalendarze, które zmieszczą się w kieszeni albo takie, które wielkością będą dorównywać kartce papieru.

Wszystko zależy już od nas jakie kalendarze książkowe z logo wybierzemy. Zlecenie takiego kalendarza jest niezwykle proste wystarczy wybrać się do punktu fotograficznego lub w sieci znaleźć taki punkt i zamówić ilość, a kalendarze w ciągu kilkunastu dni dotrą do naszego zakładu pracy.