You are currently viewing Dobry fachowiec zajmujący się elektryką w Krakowie

Dobry fachowiec zajmujący się elektryką w Krakowie

Dwa lata temu zdarzyła nam się okazja do zakupu działki budowlanej w super cenie. Mimo, iż w tamtej chwili nie planowaliśmy się budować, to zdecydowaliśmy się na zakup. Mieliśmy powolutku, małymi kroczkami piąć się do góry, tak aby w przeciągu kilku lat postawić dom. Niestety, od dwóch lat nic się nie zmieniło, nadal mamy tylko działkę i nie wygląda na to, żeby miało się coś zmienić. Ostatnio natrafiłem na super okazję, kupno domu z rynku wtórnego.

Krakowski dobry elektryk

dobry elektryk krakówZ żoną zawsze marzyliśmy o postawieniu domu. Nigdy nie myśleliśmy o kupnie starego domu z historią. Teraz, kiedy nadarzyła się okazja, zaczęliśmy analizować za i przeciw i uznaliśmy, że szybciej wyremontujemy stary dom niż postawimy nowy. Dom stoi w pięknej okolicy nad rzeką. Miejsce idealne na rodzinne życie. Kiedy pojechaliśmy go obejrzeć, bez wątpienia wiedzieliśmy, że to jest to, że chcemy, by ten dom był nasz. Szybko załatwiliśmy formalności i po dwóch miesiącach byliśmy właścicielami naszego domu. Wtedy zaczęliśmy szukać fachowców, którzy pomogą nam ogarnąć wszystko tak, byśmy mogli się wprowadzić. Potrzebny był dobry elektryk Kraków to najbliższa miejscowość, której mieszkamy, więc szukaliśmy osoby z tej okolicy. Przeszukałam na różnych forach opinii osób, które remontowały domy w naszej okolicy. W kilkunastu postach powielało się jedno nazwisko, postanowiłam skontaktować się z tym elektrykiem.

Okazało się, że to przemiła i bardzo pracowita osoba, która w kilka dni zrobiła nam wycenę wszystkich elementów, jakie są u nas do wymiany i zaproponował najlepsze rozwiązania, tak aby poniesione przez nasz koszta były najniższe. Często spotykaliśmy się z osobami, które naciągały swoich klientów, a tutaj było wręcz odwrotnie. Jak dla nas człowiek idealny.