You are currently viewing Obraz idealnie pasował do naszego wnętrza

Obraz idealnie pasował do naszego wnętrza

 

Moja koleżanka maluje obrazy. Bardzo mi się podobają jej prace. Ja ostatnio z mężem miałam remont w salonie i nie za bardzo wiedzieliśmy jak zagospodarować ścianę na łóżkiem. Postanowiłam poprosić koleżankę o jakiś obraz. Mąż się zgodził i dał mi wolną rękę. Mogłam sama wybrać jak obraz będzie wyglądać.

Patrycja przygotowała piękny obraz

obrazy do salonu handmadeZaprosiłam znajomą do nas żeby zobaczyła jak wygląda nasze wnętrze. Chciałam żeby obraz pasował do naszego wystroju kolorystycznie. Obraz nie musiał być jednoznaczny. Bardzo mi się podobały jej prace kolorowe, które nic nie przedstawiały ale te linie były tak namalowane, że wszystko idealnie do siebie pasowało. Koleżanka pracuje na dobrym sprzęcie. Sama nauczyła się malować, nie chodziła na żadne kursy i szkolenia. Obrazy do salonu handmade maja ogromna wartość. Są niepowtarzalne i nikt takiego obrazu nie będzie miał. Patrycja po zobaczeniu naszego mieszkania zabrała się za pracę. Zależało nam żeby obraz był spory. chciałam żeby idealnie był dopasowany do miejsca nas nasza kanapą. Nie chciałam w połowie pustej ściany, wiec wszystkie wymiary zostały dobrze sprawdzone. Po kilku dniach dostałam informację, że obraz jest już przygotowany. Pojechałam po niego z mężem. Wyglądał idealnie. Spodobał nam się bardzo i byłam wdzięczna Patrycji, że tak ładnie nam go namalowała. Zapłaciliśmy określoną kwotę, na którą się umówiliśmy. Po powrocie do domu mąż zamontował obraz i pasował jak ulał.

Ściana od razu ładnie się prezentowała a salon sporo zyskał. Pomieszczenia dzięki obrazom, czy innym ozdobom na ścianach są bardziej przytulne. Warto inwestować w takie obrazy czy inne ozdoby żeby lepiej się czuć w swoich wnętrzach. Byłam bardzo wdzięczna koleżance i na pewno będę ją polecać i zachwalać wśród znajomych.