You are currently viewing Cateringi na różne okazje

Cateringi na różne okazje

Słońce coraz częściej pieści nas swoimi promieniami. Czas najwyższy zorganizować grilla. Któż z nas nie lubi spędzić czasu w gronie bliskich, rodziny czy znajomych na grillu. Nie bez powodu grillowanie stało się narodowym sportem Polaków. Planuję zorganizować grilla dla przyjaciół i rodziny z okazji  swoich czterdziestych urodzin.

Najlepszy catering na urodzinowego grilla

okazjonalny catering z bydgoszczyPrzyjęcie urodzinowe organizuję w wigwamie, który jest w naszym parku w mieście i można go wynająć na różne okazje. W pracy mam teraz sporo obowiązków, spotkań i szkoleń. Nie mama czasu na przygotowanie potraw na grilla. Dlatego  zamówiłam okazjonalny catering z bydgoszczy gdzie był wynajęty wigwam. Catering był wprost rewelacyjny. Zaserwowano kruche, wcześniej zamarynowane mięsa, świeże warzywa, sezonowane steki i obsługę profesjonalnego grillmastera. Firma zapewniła też całą oprawę czyli delikatną, białą zastawę  talerzy, misek oraz gustownych szklanek, kieliszków i fantazyjnych serwetek.  Na stołach były małe wazoniki z kwiatami, świece, lampiony. Dyskretna obsługa kelnerska zajmowała się podaniem do stolików idealnie wysmażonych mięs i dodatków. W tym czasie mogłam zająć się celebrowaniem posiłku i rozmową z gośćmi. Jedzenie było naprawdę przepyszne a wręcz znakomite. Goście byli zachwyceni i zauroczeni klimatem przyjęcia. Ciekawą atrakcją było też zorganizowane ognisko, przy którym późnym wieczorem goście piekli kiełbaski.

Moim zdaniem catering to doskonały sposób na zapewnienie wszystkim gościom doskonałego posiłku i pewność, że impreza będzie udana. Wybierając catering na grilla byłam całkowicie pewna, że spotkanie w gronie rodziny, przyjaciół będzie wyjątkowym wydarzeniem. Dzięki wynajętemu cateringowi moja impreza urodzinowa była niezapomniana.