You are currently viewing Alternatywna siatka zgrzewana

Alternatywna siatka zgrzewana

 

Urządzając ogród spotkamy się z szeroką gamą produktów przeznaczonych do konstrukcji ogrodzeń. Nadal dużym zainteresowaniem cieszą się siatki ogrodzeniowe. Kojarzone są one głównie z tymi wykonanymi z siatki plecionej. Są one niedrogie, ale nie zawsze sprawiają pozytywne wrażenie jeżeli chodzi o ich wygląd. Czym zatem ją zastąpić?

Alternatywa do zwykłej siatki

siatki zgrzewaneIstnieje produkt, który tak samo jak siatki plecione odznacza się swoją niską ceną, ale również jej atutem jest estetyczny wygląd. Są to duże siatki zgrzewane. Wykonane są one ze stalowych prętów pokrytych PCV. Dzięki nim cały panel posiada specjalnie formowane oczka o eleganckim zakończeniu. Druty w miejscach łączenia są zgrzewane dzięki czemu ich konstrukcja jest mocna. Materiał jest sztywny co pozwala na jej szybki i łatwy montaż, bo nie trzeba jej naciągać. Wystarczy zainstalować je na słupkach i spiąć przy pomocy klipsów. Występuje w kilku wariantach wielkości oczek. Mamy do wyboru trzy wersje kolorystyczne: zieloną, brązową lub czarną. Ich wygląd sprawia, że nadadzą się nie tylko do ogrodzenia domu, ale również parku, placu zabaw, lotniska lub szkoły. Są trwałe i posłużą nam przez wiele lat. Nie ulegają deformacji tak łatwo jak siatki plecione. Kolejnym dobrym zastosowaniem tej siatki jest osłanianie nią drzewek, gdy chcemy je ochronić przed niszczycielskim oddziaływaniem zwierząt. Duża różnorodność rozmiarów sprawia, że ich stosowanie staję się niemal niczym nieograniczone. Dzięki swojej stabilności doskonale spełnia funkcję ochronną.

Siatka zgrzewana nada się na ogrodzenie jeżeli nasza działka jest równa. Jest elegancką, mocną i niedrogą alternatywą, która będzie nam służyć przez wiele lat. Nie wymaga stosowania żadnych drutów i prętów naciągowych co powoduje, że jest coraz częściej wybierana. Spełnia zarówno zapotrzebowanie estetyczne, ale również i ochronne dzięki swojej stabilnej budowie.