You are currently viewing Zegarki w drewnianej obudowie

Zegarki w drewnianej obudowie

 

Moda na zegarek naręczny ciągle obowiązuje. Wielu ludzi, zarówno mężczyzn jak i kobiet, decyduje się na zakup zegarka naręcznego w celu uzupełnienia swojego stroju. W dzisiejszych czasach zegarek to nie tylko czasomierz, ale przede wszystkim ozdoba, która ma za zadanie podkreślić nasz elegancki styl.

Naręczne zegarki drewniane

zegarek z drewnaRynek czasomierzy naręcznych jest przesycony. Dostępne są zegarki wykonane z różnego tworzywa, a także o różnym kształcie. Krótko mówiąc, ciężko znaleźć zegarek, który będzie się wyróżniać. Ciekawą propozycją jest zegarek z drewna. Zegarki wykonane z drewna dopiero zyskują na swojej popularności, dzięki temu każdy z nich jest w pewnym sensie unikatowy. Zegarki z drewna skonstruowane są na podstawie najlepszych mechanizmów ze Szwajcarii. Dzięki temu mechanizm zegarka jest bardzo wytrzymały, a także niezwykle dokładny. Szwajcarski mechanizm daje nam swego rodzaju gwarancję, że zegarek będzie poprawnie funkcjonować przez co najmniej kilkanaście lat. Bransoleta i obudowa tarczy zegara wykonana jest z dobrej jakości drewna. Do wyboru mamy kilka rodzajów drewna. Drewno jest zaimpregnowane w celu przedłużenia jego żywotności. Impregnat jest przezroczysty, więc barwa drewna jest widoczna cały czas. Jest to dużym plusem. Kupując taki zegarek mamy pewność, że będziemy wyróżniać się na tle innych, a jednocześnie będzie mieli bardzo trwały zegarek. Dostępne są zegarki na nakręcanie, a także takie, które są zasilane baterią. Bransoleta jest tak skonstruowana, że możemy ją skracać samodzielnie.

Zegarków tego typu możemy szukać w sklepach internetowych. Już za około dwieście złotych kupimy dobrej klasy zegarek, znanej firmy, na który dostaniemy kilkuletnią gwarancję. Zegarek możemy zwrócić w przeciągu czternastu dni bez ponoszenia żadnych kosztów.