You are currently viewing Modne pokrowce na flagowe modele telefonów

Modne pokrowce na flagowe modele telefonów

Mnogość pokrowców, jakie dziś mamy na rynku sprawia, że nasze telefony mogą wyglądać każdego dnia zupełnie inaczej i to nie tylko za sprawą tych tradycyjnych i gumowych case. Każdy z nas bez względu na to, jakie ma wymagania odnośnie etui z pewnością znajdzie w sklepach internetowych coś, co w stu procentach spełni oczekiwania.

Niedrogie pokrowce na telefon 

etui p30Kiedy przyjrzymy się telefonom naszych znajomych nietrudno zauważyć, że część z nich jest popękana w mniejszym lub większym stopniu. O dziwo jest to najczęściej dostrzegalne w przypadkach, gdy mamy do czynienia z modelami flagowymi. Dużo osób zafascynowanych nowoczesnym wyglądem swojego smartphona chce się nim nacieszyć rezygnując z zakupu pokrowca, co niestety szybko kończy się właśnie jego stłuczeniem, czy nawet poważniejszymi uszkodzeniami. Tymczasem na rynku mamy dostępnych mnóstwo różnorodnych pokrowców szczególnie do tych flagowych modeli. Wystarczy spojrzeć chociażby na rodzaje etui p30 czy p40, czyli flagowych smartphonów od Huawei. Posiadając taki telefon bez problemu znajdziemy zarówno tradycyjne etui czyli typowe, silikonowe lub gumowe pokrowce z najróżniejszymi nadrukami, jak i bardziej eleganckie i skórzane, czy specjalne pokrowce mające zabezpieczyć porządnie nasz telefon, kiedy pracujemy na przykład przy remontach. Warto jednak wspomnieć o tym, że już taki najtańszy case chroni odpowiednio nasz telefon.

Co ciekawe, powstaje coraz więcej sklepów internetowych w których możemy zamówić etui z własnym wzorem, dzięki czemu możemy spersonalizować całkowicie po swojemu wygląd naszego telefonu. Pokrowce ponadto potrafią kosztować naprawdę niewiele, a biorąc pod uwagę, jak wysokie mogą być koszty naprawy chociażby stłuczonej szybki, znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakup pokrowca.