You are currently viewing Zalety zabiegu mezoterapii

Zalety zabiegu mezoterapii

Starzenie się naszej skóry jest niestety procesem nieuniknionym, aczkolwiek możemy go znacząco opóźnić poprzez profilaktykę oraz oczywiście nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które pozwolą nam zarówno zapobiegać powstawaniu zmarszczek, jak i niwelować widoczność już tych powstałych i to bez użycia skalpela! Przykładem tutaj jest chociażby zabieg mezoterapii.

Nowoczesny zabieg mezoterapii

mezoterapia białystokNauka nie jest jeszcze w stanie całkowicie powstrzymać starzenia się, jednak istnieją już rozwiązania, które sprawią, że nasza skóra będzie wyglądała znacznie młodziej. Mowa tutaj przede wszystkim o różnorodnych zabiegach odmładzających i nie chodzi o żaden lifting z użyciem skalpela, lecz o nowoczesną formę polegającą na podaniu skórze odpowiednich witamin. Takim zabiegiem jest właśnie mezoterapia Białystok posiada salony medycyny estetycznej w których bez problemu wykonamy ten popularny ostatnimi czasy zabieg. Mezoterapia polega na podskórnym podaniu małych dawek substancji o właściwościach leczniczych. Są to specjalne koktajle witaminowe, które dopasowuje się do potrzeb klienta. Najczęściej w składzie mieszanki te zawierają kwas hialuronowy, kwasy organiczne oraz witaminy. Choć najlepsze efekty daje nam mezoterapia igłowa to warto zaznaczyć, że odbywa się ona na znieczuleniu, więc zabieg jest jak najbardziej komfortowy.

Zabieg mezoterapii jest obecnie najbezpieczniejszym sposobem na to, by dostarczyć naszemu organizmowi preparaty odżywcze, które zapobiegną nie tylko starzeniu się skóry, ale chociażby pomogą nam zwalczyć problem cellulitu ponieważ mezoterapię można stosować również i w tym przypadku. Mezoterapia pozytywnie działa także podczas walki z trądzikiem, bliznami czy też rozstępami. Stosuje się ja również w przypadku leczenia nerwobóli i nadmiernych napięć mięśniowych.