You are currently viewing Zakładasz firmę? Wydrukuj wizytówki

Zakładasz firmę? Wydrukuj wizytówki

Zakładanie własnej działalności gospodarczej nie należy do najłatwiejszych i wymaga sporo czasu, aby opracować dokładny biznesplan, wszystko przemyśleć i przygotować. Musimy oczywiście również wymyślić dobrą i chwytliwą nazwę firmy, z którą będą nas kojarzyć nasi przyszli klienci. Równie ważne jest zaprojektowanie prostego logo, które będzie prezentować naszą firmę.

Gdzie najlepiej wydrukować wizytówki?

druk wizytówekKiedy wszystko mamy już przygotowane warto pomyśleć również o promocji naszej działalności. Posiadanie wizytówek z nazwą, logiem i telefonem naszej firmy jest wręcz niezbędne, aby mieć możliwość przekazać naszym potencjalnym klientom ten mały kartonik, na którym promowana jest nasza firma. Na początku trzeba wizytówki odpowiednio zaprojektować, aby były one przejrzyste i na tyle oryginalne i inne od innych, żeby zwracały na siebie uwagę i zapadły w pamięć. Na każdym spotkaniu biznesowym wymiana wizytówkami jest wręcz oczywista i obowiązkowa. Jeśli nasz biznes prowadzimy stacjonarnie w jakimś lokalu, takie wizytówki warto położyć na recepcji, aby każdy kto do nas zajrzy mógł sobie taką wizytówkę wziąć, dzięki czemu lepiej nas zapamięta i jest szansa, że zajrzy do nas ponownie. Gdzie najlepiej wykonać druk wizytówek naszej firmy? Najlepiej zwrócić się do większych drukarni, które przy większych zamówieniach ilościowych mają atrakcyjniejsze ceny od mniejszych firm drukarskich, które również oferują tego typu usługi.

Pamiętajmy, aby nasze wizytówki czymś się wyróżniały, by od razu rzucały się w oczy wśród innych wizytówek, które w większości robione są na jedno kopyto i wyglądają podobnie do siebie. Najlepiej jest wydrukować od razu większą ich ilość, bo i tak się przydadzą, a dzięki temu wyjdzie nas to dużo taniej niżbyśmy mieli je później specjalnie ponownie dodrukowywać.