You are currently viewing Susz konopny legalny czy nielegalny?

Susz konopny legalny czy nielegalny?

Konopie indyjskie zaliczane są do roślin zakazanych. Ich posiadanie w Polsce jest karalne. Za ich uprawę obowiązuje kara równa karze posiadania narkotyków. To z jej liści, kwiatów produkowany jest susz konopny o właściwościach odurzających, halucynogennych i uzależniających. Marihuana to narkotyk miękki mimo to jednak narkotyk.

Czym jest legalny susz z konopi

legalny susz konopnyJeśli ktoś interesował się kiedyś samą roślina jaką są konopie to na pewno wie, że jest wiele jej odmian. Są też odmiany, jest to marihuana siewna, która nie jest uważa za narkotyk. Czym różni się od konopi indyjskiej? Ilość THC jaka jest w tej roślinie jest nieszkodliwa. To z niej powstaje legalny susz konopny. Możemy go kupić w porcjach na gramy lub w postaci gotowego do spalenia jointa. Cena za jointa to koszt 20 zł. Gdzie dostaniemy legalny susz konopny? W sklepach z waporyzatorami, z e-papierosami, w boksach na holu w galerii, w sklepach z tytoniem do e-papierowsów. Jest to tzw. susz cbd. Były czasy gdy nie był on legalny w Polsce. Za granicą wcześniej niż u nas zaakceptowano jego stosowanie do celów medycznych. Był używany jako wspomagacz terapii w leczeniu epilepsji, nerwicy, depresji, ADHA i innych schorzeń o podłożu neurologicznym i psychicznym. Wiele osób do leczenia pozyskiwało go z zagranicy. Dziś jest dopuszczony całkowicie legalnie do obrotu. Dostaniemy go bez recepty. JEśłi chcemy w ten sposób wspomagać leczenie warto skonsultować się z naszym lekarzem prowadzącym. Trzeba jednak pamiętać, że w trakcie jego palenia powstają jednak jak w każdym procesie spalania substancje smoliste.

Jeśli mamy ochotę jednak spróbować legalnego suszu który zawiera THC i nie chcemy mieć przy tym problemów z prawem to pozostaje nam tylko podróż do Holandii gdzie i marihuana siewna i indyjska są respektowane.