You are currently viewing Poszukiwania komór hiperbarycznych

Poszukiwania komór hiperbarycznych

Od dziecka miałam problemy z krążeniem. Nie były one jakoś ciężkie, nie musiałam przechodzić inwazyjnych zabiegów, czy leczyć się wieloma lekami. Jednakże, pewne trudności odczuwałam przez to nawet przy podstawowych czynnościach domowych. Pewnego dnia lekarz zaproponował mi bardzo dobre rozwiązanie. Polecił mi on zabiegi w komorach hiperbarycznych.

Skorzystałam z komory hiperbarycznej w Rzeszowie

hiperbaryczna komora rzeszówPotrzebna mi była nowoczesna i profesjonalna hiperbaryczna komora Rzeszów to duża miejscowość, dlatego bez większych problemów udało mi się tutaj znaleźć przychodnię, która oferowała takie zabiegi. Miała ona bardzo szybkie terminy, dlatego umówiłam się na pierwszy zabieg już na następny dzień. Od początku byłam bardzo zadowolona. Zanim zaczął się zabieg lekarz i pielęgniarka dokładnie wytłumaczyli mi na czym będzie od polegał. Dowiedziałam się od nich, że komory hiperbaryczne to nic innego, jak tlenoterapia. Podczas zabiegu jest się zamkniętym w szczelnej komorze, a lekarz wprowadza tam tlen pod ciśnieniem. Takie zabiegi są polecane cyklicznie przede wszystkim osobom z problemami kardiologicznymi oraz neurologicznymi. Świetnie przydają się one także sportowcom narażonym na przewlekłe urazy oraz osobom, które posiadają ciężko gojące się rany po operacjach i zabiegach chirurgicznych. Dużą zaleta takich zabiegów jest całkowita nieinwazyjność oraz bezbolesność.

Kiedy wszystko już wiedziałam, przeszliśmy do zabiegu. W moim przypadku był on krótki, trwał zaledwie kilkanaście minut. Wiem jednak, że czasami w komorach hiperbarycznych można spędzić nawet do godziny. Wszystko jednak musi być dopasowane do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia pacjenta. Byłam bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu i zamierzam go powtarzać przynajmniej raz w tygodniu.