Stroje karnawałowe na bal

Grupa singielek- tak poprzez dwa słowa można opisać związek łączący mnie z moimi przyjaciółkami. Żadna z nas nie ma już, albo jeszcze faceta i tak spędzamy sobie bardzo często wspólnie weekendy. Jedna z nas znalazła mężczyznę jakiś czas temu i nie miała już tyle czasu dla nas. Jednak rozstała się z nim i do nas wróciła. Postanowiłyśmy spędzić razem karnawał.

Bal karnawałowy przyjaciółek i piękne kostiumy

stroje karnawałowe dla dorosłych w sklepieBal karnawałowy to niezwykła okazja na to, żeby móc schować się za kostiumem jakiejś księżniczki i nie pokazywać swojej twarzy. Dzięki temu ktoś będzie nas oceniał tylko po rozmowie, bez konieczności oglądania nas. Bale karnawałowe zawsze były tajemnicze, dlatego stroje karnawałowe dla dorosłych w sklepie musiały być odpowiednio dobrane. Od stroju zależało wtedy najwięcej. Miałyśmy nadzieję, że na balu spotkamy jakiegoś fajnego rycerza pasującego do stroju księżniczki. Tak, stroje królewskie najbardziej pasowały do singielek. Musiałyśmy więc wybrać sobie jakieś ładne sukienki w sklepie. Podczas karnawału można szaleć z kolorami i wybierać sobie róże, błękity, czerwienie, fiolety i nikt nie będzie się nam dziwnie przyglądał. Po to jest karnawał, żeby można sobie raz w roku zaszaleć ze stylizacją. Pod maską jesteśmy anonimowi i możemy sobie pozwolić na dowolność. Wybrałam piękną sukienkę i oczekiwałam aż ktoś poprosi mnie do tańca. Po chwili podszedł mężczyzna w masce i przetańczyłam z nim pół nocy. Jednak pod koniec balu gdzieś się rozminęliśmy.

Było mi tak szkoda, że zachciało mi się iść do toalety na tym balu. Przez to zgubiłam mojego księcia i nie mogłam już go za nic odnaleźć, bo na balu było bardzo dużo ludzi. Nie spodziewałam się aż takiej obecności. No ale chociaż wszyscy chwalili mój kostium i stwierdzili, że mam najładniejszą sukienkę ze wszystkich księżniczek.