You are currently viewing Sprawdzone salony kosmetyczne w Katowicach

Sprawdzone salony kosmetyczne w Katowicach

Dwa miesiące temu wróciłam z zagranicznych wakacji. Spędziłam fajny czas wylegując się na plaży i całymi dniami korzystałam z tych kąpieli słonecznych. Niestety, po powrocie zauważyłam, że moja cera nabawiła się różnych przebarwień słonecznych, dlatego też postanowiłam coś z tym zrobić.

Wizyta w katowickim salonie kosmetycznym

salon kosmetyczny katowicePoczątkowo stosowałam domowe receptury na poprawę stanu mojej skóry, jednak w końcu zaczęłam poszukiwać profesjonalnej pomocy. Jeśli potrzebny jest dobry salon kosmetyczny Katowice miały wiele do zaoferowania. Zadzwoniłam do jednego z lepszych salonów w mieście i umówiłam się na wizytę. Gdy weszłam do salonu od razu poczułam się bardzo dobrze, a sympatyczna recepcjonistka zaproponowała mi kawę. Po kilku chwilach zostałam zaproszona do gabinetu, gdzie wygodnie rozsiadałam się na fotelu, a kosmetyczka zaczęła ze mną rozmawiać o moim problemie. Następnie przystąpiła do przeanalizowania stanu mojej skóry i zaproponowała zabieg polegający na głębokim oczyszczeniu cery. Chwilę potem oczyściła moją twarz przy pomocy specjalnego toniku, a następnie przystąpiła do zabiegu peelingu kawitacyjnego. Podczas zabiegu moja twarz była poddana głębokiemu usuwaniu naskórka, który miał także zneutralizować powstawanie przebarwień. Po skończonym zabiegu na twarz nałożono odżywczą maseczkę, a na końcu moja cera została nawilżona przez specjalne serum. Po wizycie u kosmetyczki jeszcze przez długi czas czułam się wyśmienicie, a moja cera była oczyszczona i wspaniale nawilżona. Od tego czasu, regularnie korzystam z usług kosmetycznych i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

Po powrocie z zagranicznych wakacji udałam się do doświadczonej specjalistki, która pomogła mi pozbyć się problemów cerą. Dzięki temu, że znalazłam się w dobrych rękach, moja skóra odzyskał blask, a moje samopoczucie uległo dużej poprawie.