You are currently viewing Skuteczna depilacja laserowa w Krakowie

Skuteczna depilacja laserowa w Krakowie

 

Każdy człowiek posiada na swoim ciele owłosienie i jest to coś zupełnie oczywistego. Faktem jest jednak to, że wolelibyśmy mieć gęste włosy jedynie na głowie. Są osoby, które mają spory problem z tym, aby usuwać niechciane włoski z innych partii ciała. W szczególności kobiety starają się regularnie usuwać zbędne owłosienie, jednak tradycyjne metody nie zawsze są aż tak skuteczne i mogą powodować podrażnienia.

Charakterystyka depilacji laserowej

depilacja laserowa krakówByć może nie każdy wiedział o tym, że już ponad siedemdziesiąt lat temu zaczęto prowadzić pierwsze prace nad laserem, który pozwalałby ograniczyć wzrost włosów na niektórych partiach ciała. Nie da się ukryć, że metodą prób i błędów udało się jakiś czas temu opracować urządzenie, które jest w stu procentach bezpieczne i co najważniejsze, skutecznie pozwala usunąć niechciane włoski z ciała. Dziś bardzo popularna jest depilacja laserowa – Kraków jest miastem, w którym znajdziemy specjalistów wykonujących takie zabiegi. Każdy może się im poddać, jednak najlepiej sprawdza się u osób, których owłosienie jest ciemne i sztywne. Laser potrafi dokładnie namierzyć mieszek włosy i prowadzi do jego zamknięcia. Tym samym włos nie ma szans na ponowny wzrost. Laser nie powoduje podrażnień i nie uszkadza struktury skóry. Jego działanie potwierdzone zostało wieloma testami. Sam zabieg nie jest bolesny i nie trwa dłużej niż kilkanaście minut. Efekty będą widoczne od razu i utrzymają się przez długi czas.

Kiedyś jedynym sposobem na to, aby usunąć niechciane owłosienie była tradycyjna depilacja. Maszynki do golenia powodowały jednak podrażnienia i po kilkunastu godzinach włosy zaczynały być wyczuwalne. Jeśli chcemy mieć gładką skórę pozbawioną zaczerwienień, możemy udać się na zabieg laserowego usuwania owłosienia. Ta metoda jest nie tylko bardzo skuteczna, ale także bezbolesna.