Kiedy warto skorzystać z zabiegu lipolizy?

Coraz częściej możemy usłyszeć, bądź przeczytać, o zabiegach medycyny estetycznej, które odbywają się w mało inwazyjny sposób, bądź całkowicie bezinwazyjny. Najważniejszym jest jednak to, że w dzisiejszych czasach mnóstwo zabiegów nie przypomina już w niczym poważnej operacji.

Główne zalety lipolizy 

lipoliza toruńJeszcze całkiem niedawno usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej kojarzyło nam się głównie z poważną operacją plastyczną, lecz dziś zabieg ten przeprowadzany jest nie tylko niemal całkowicie bezinwazyjnie, a co ważniejsze w sposób bezpieczniejszy oraz bezbolesny, acz dający równie zadowalające rezultaty. Takim zabiegiem jest lipoliza Toruń natomiast to miasto, w którym możemy poddać się takiemu zabiegowi na najwyższym poziomie będąc pewnym, że trafiliśmy pod skrzydła prawdziwych profesjonalistów w swoim fachu. Lipoliza to inaczej miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej dedykowana osobom, które zmagają się z jej nadmiarem w okolicach brzucha, podbródka, na biodrach czy wewnętrznej stronie ud. Wiadomo, że nawet spędzając długie godziny na siłowni nie zawsze jesteśmy w stanie wygrać z naszymi biologicznymi uwarunkowaniami i czasami nie sposób pozbyć się tłuszczyku w takich miejscach za pomocą samych ćwiczeń. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje nam tę możliwość właśnie za pomocą prostych, skutecznych i bezbolesnych zabiegów. Cena jednego zabiegu jest naprawdę niska w porównaniu dla jego alternatyw, a efektu możemy spodziewać się już po pierwszej wizycie.

Cały zabieg polega na trwałym zniszczeniu naszych komórek tłuszczowych we wskazanym miejscu. Wykonuje się go przy pomocy wstrzyknięcia leku, którego zadaniem jest rozpuścić błony naszych komórek tłuszczowych. Jest to zatem zabieg doskonały dla osób z umiarkowaną wagą lub z małą nadwagą.