You are currently viewing Skorzystałam z badań medycyny pracy

Skorzystałam z badań medycyny pracy

Po kilku miesiącach poszukiwań wreszcie udało mi się znaleźć wymarzoną pracę. Bardzo się ucieszyłam. Już wkrótce miałam mieć swój pierwszy dzień. Jednakże wcześniej musiałam jeszcze załatwić kilka formalności. Jedną z nich było wykonanie badań u lekarza medycyny pracy. Ten lekarz musiał wystawić zaświadczenie, że nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do rozpoczęcia przeze mnie tej pracy.

Gdzie w Łodzi zrobię badania medycyny pracy?

profesjonalne badania medycyny pracy łódźTo była tylko formalność, ale oczywiście musiałam ją załatwić. W pierwszej kolejności musiałam więc znaleźć miejsce, gdzie wykonywane są między innymi profesjonalne badania medycyny pracy Łódź to miejscowość, od której rozpoczęłam poszukiwania takiego miejsca. Całe szczęście dość szybko znalazłam odpowiednią przychodnię. Mieli tam bardzo szybkie terminy na wizyty u lekarza, co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ zależało mi na czasie. Nie wahałam się więc dłużej i zapisałam się już na następny dzień. Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Punktualnie o umówionej godzinie udało mi się dostać do gabinetu lekarza, który od razu wykonał wszystkie potrzebne badania okulistyczne, neurologiczne i psychologiczne. Powiedział, że wszystko jest absolutnie w porządku i wystawił mi zaświadczenie, że mogę bez obaw podejmować pracę w wymarzonym zawodzie.

Od razu po wyjściu z przychodni udałam się do mojego nowego pracodawcy i wręczyłam mu zaświadczenie od lekarza. Był on bardzo zadowolony, że udało mi się to tak szybko załatwić. Powiedziałam mu, że dla mnie równie ważne było to, że lekarz podszedł do wykonania tych badań profesjonalnie i kompleksowo, dzięki czemu mam stuprocentową pewność, że są one poprawnie wykonane i z pewnością jestem zdrowa i bez obaw mogę zaczynać pracę.