You are currently viewing Długie i piękne włosy z przedłużaniem pre bonded

Długie i piękne włosy z przedłużaniem pre bonded

 

Od zawsze marzyłam o długich włosach. Jednak nigdy nie miałam tyle cierpliwości i uporu by doczekać się aż włosy urosną za ramię. Co dwa miesiące chodziłam do fryzjera na podcinanie końcówek co skutecznie odwodziło mnie od zapuszczania włosów.

Przedłużanie krótkich włosów

przedłużanie włosów metodą pre bondedAktualnie przygotowuje się do ślubu. Chciałabym na tą uroczystość mieć długie i piękne włosy. Bardzo popularną metodą jest przedłużanie włosów. Zdecydowałam że przejdę się do kilku fryzjerów aby zapytać o usługę przedłużania. Zależało mi na tym aby zabieg nie był bardzo inwazyjny, a efekt jak najbardziej naturalny. Wiele salonów proponowało różnego rodzaju zabiegi przedłużające jednak efekty końcowe nie były dla mnie zadowalające. Widziałam miejsce łączenia włosów naturalnych ze sztucznymi, a to bardzo psuło cały efekt. Dopiero w ostatnim salonie do jakiego się udałam zaproponowano mi przedłużanie włosów metodą pre bonded. Efekty jakie mi zaprezentowano po zabiegu były bardzo naturalne, a same włosy prezentowały się doskonale. Metoda pre bonded nie tylko przedłuża ale i zagęszcza włosy. Proces opiera się na doklejaniu gotowych pasemek które na końcówce mają już klej. Metoda ta jest bardzo prosta w aplikacji. Klej zastosowany przy przedłużaniu zawiera wyciągi z nasion sosny oraz skórki pomarańczy. Dzięki temu łączenie jest wytrzymałe i odporne, a usuwanie włosów bardzo łatwe. Dzięki temu łączenia włosów są praktycznie niewidoczne i bardzo subtelne. Co również jest bardzo ważne podczas ściągania sztucznych włosów klej nie pozostawia żadnych pozostałości na naszych włosach.

Metoda pre bonded okazała się dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Moje włosy na ślubie prezentowały się doskonale. Wielu z moich gości nie wiedziało że moje długie włosy to nie efekt ich zapuszczania, a doczepiania. Gdy tylko nadarzy się okazja z pewnością powtórzę ten zabieg.