You are currently viewing Profesjonalny dermapen we Wrocławiu

Profesjonalny dermapen we Wrocławiu

Nasza skóra każdego dnia się naturalnie złuszcza i jeżeli nie będzie systematycznie oczyszczana, to będzie dochodzić do zatykania się porów oraz pojawiania się krost czy też innych niedoskonałości. Dodać należy, że równie ważny jest skuteczny peeling.

Kto może korzystać z dermapenu?

dermapen wrocławKażda kobieta wykonuje jakieś zabiegi pielęgnacyjne na twarzy, które są zalecane w codziennej pielęgnacji. Przeważnie są one mało inwazyjne i pozwalają na zachowanie skóry w dobrym stanie. Jednak to nie zawsze wystarczy, aby mieć czystą i promienną cerę. Czasem warto udać do kosmetyczki na profesjonalny zabieg, który zadziała znacznie mocniej niż te, które stosujemy na co dzień. Jeżeli interesuje nas dermapen Wrocław jest miastem, w którym jest on używany do zabiegów odmładzających, regenerujących, uelastyczniających czy przeciwzmarszczkowych. Dermapen jest zaawansowaną wersją derma rollera, który każdy z nas może stosować w domu. Jest to specjalistyczne urządzenie, które wyglądem przypomina długopis z cieniutkimi igłami na końcu. Nakłuwanie skóry odbywa się mechanicznie i z jednakowym natężeniem oraz tą samą mocą, dzięki czemu pozostawia on równomierne ślady o regularnych kształtach. Można go stosować na twarzy, szyi, dekolcie, plecach czy nogach. Jego działanie zwiększa napięcie skóry, powoduje wzmożoną produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu staje się ona bardziej sprężysta i napięta. Dermapen jest bardzo skuteczny w walce z cellulitem czy rozstępami, ponieważ przyśpiesza regenerację skóry.

W wielu salonach kosmetycznych dermapen jest stosowany od wielu lat, ponieważ jest nim bardzo duże zainteresowanie. Sam zabieg przy jego zastosowaniu jest szybki i raczej bezbolesny, ale można zastosować przed nim znieczulające okłady chłodzące, które zmniejszają odczucie bólu.