Pracuję w sklepie i sprzedaję maty do bagażnika

Dzisiaj była z wujkiem w sklepie. Mój wujek prowadzi sklep z rzeczami do samochodów. Sklep prowadzi od dłuższego czasu. Ja staram się mu pomagać jak mam wolny czas. Dzięki temu dostaje parę groszy za swoją pomoc. Dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą. Teraz jestem w trakcie odkładania pieniędzy na rower.

Pakuję matę do bagażnika

ochronne maty do bagażnikaDzisiaj w sklepie u wujka jest spory ruch. Dowiedziałem się, że od dzisiaj wujek ma spore rabaty na różne produkty. Podobno reklama była zamieszczona w gazecie i można było ją usłyszeć w radio. Ja niestety nic nie wiedziałem o tej promocji. Postanowiłem jak najlepiej wykonywać dzisiaj swoje obowiązki żeby jak najwięcej pomóc wujkowi. Ochronne maty do bagażnika cieszyły się dzisiaj sporym zainteresowaniem. Wielu klientów je kupowało. Ja wszystkie dokładnie pakowałem żeby klientom było łatwiej je przewieźć. Ochronne maty do bagażnika są bardzo solidne. Wujek wszystkie rzeczy, które sprzedaje zamawia od najlepszych dostawców. Jego klienci doceniają wysoką jakość produktów dlatego wujek cieszy się z wysokiej sprzedaży. Wujek przynajmniej z cztery razy w roku organizuje takie wyprzedaże na różne produkty. Klienci doskonale wiedzą co można kupić taniej. Wujek stara się dbać o każdego klienta i nawet jeśli nie ma jakiegoś przedmiotu na stanie to stara się go jak najszybciej zamówić. W dzisiejszym świecie kiedy jest duża konkurencja trzeba doceniać każdego klienta. Wujek bardzo dobrze radzi sobie w handlu i dzięki niemu sporo się nauczyłem.

Dzisiaj jestem dosyć zmęczony po pracy. Jednak jestem zmotywowany żeby jak najwcześniej uzbierać potrzebna kwotę na rower więc powiedziałem wujkowi, ze jutro także wpadnę żeby mu pomóc. Samodzielnie zarobione pieniądze cieszą bardziej niż te dostane od rodziców czy dziadków.