You are currently viewing Poszukiwanie wiązanki na pogrzeb

Poszukiwanie wiązanki na pogrzeb

Tego dnia nic nie zapowiadało tak przykrych informacji jakie mnie spotkały. Rozpoczął się jak zawsze, poszłam do pracy i rozpoczęłam swoje codzienne obowiązki. Rozpoczęło się ważne spotkanie z klientem z którego nie mogłam wyjść. Ale już z odległości kilkunastu metrów słyszałam mój wibrujący telefon. 

Wiązanka na pogrzeb mojej ukochanej cioci 

wiązanki na pogrzeb białystokNie dawał za wygraną, ale ja naprawdę nie mogłam wyjść ze spotkania. A ono przeciągało się niemiłosiernie, miałam wrażenie, że nigdy się nie skończy. Co chwilę ktoś zadawał pytania, jak nie mój szef to klient. A telefon nadal dzwonił. Kiedy tylko spotkanie się zakończyło pobiegłam do swojej torebki i zobaczyłam, że mam piętnaście nieodebranych połączeń od mojej mamy i siostry. Szybko oddzwoniłam i otrzymałam przykrą wiadomość. Zmarła siostra mojej mamy, ciocia z którą byłam naprawdę bardzo blisko. Dobry człowiek i dobra dusza. Śmierć była dla nas szokiem. Ciocia była dla mnie bardzo bliską osobą dlatego też postanowiłam poszukać naprawdę ładnej i okazałej wiązanki na pogrzeb białystok miał być miejscem pochówku cioci, bo tak zdecydował mój wujek i kuzynostwo. Jako, że ciocia byłą dla mnie ważna postanowiłam poszukać dobrej i polecanej kwiaciarni z Białegostoku aby kwiaty były świeże i wiązanka dobrze się prezentowała. Trafiłam na prawdziwych specjalistów w swoim fachu. Panie pracujące w kwiaciarni okazały mi zrozumienie i wsparły w ciężkiej psychicznie chwili. 

Wiązanka, którą odebrałam była naprawdę piękna i zjawiskowa. Miała lilie, ulubione kwiaty cioci i dużo zieleni. Ciocia zawsze lubiła to połączenie i ważne dla mnie było, aby w ostatnią drogę dać jej coś, co naprawdę uwielbiała. Muszę powiedzieć, że wieniec był przepiękny i każdemu kto będzie szukał kwiatów na takie smutne ale i weselsze okazję polecę tę kwiaciarnie.