You are currently viewing Polecane folie antywłamaniowe w Warszawie

Polecane folie antywłamaniowe w Warszawie

Zawsze dbałam o bezpieczeństwo siebie i bliskich. Wykupywałam ubezpieczenia na auto, na mieszkanie i na życie, sprawdzałam sprzęty pod kontem bezpieczeństwa, jak również celowałam w towary trwałe, w których istnieje niskie ryzyko awarii, a więc także skaleczenia się, poparzenia, czy też doznania innego uszczerbku na zdrowiu.

Folie antywłamaniowe chroniące okna

folie antywłamaniowe - warszawaWiedziałam tez, że moje mieszkanie musi być należycie chronione. Mimo iż mieszkałam na pierwszym piętrze to zawsze jest ryzyko, że ktoś się włamie. Zainstalowałam drzwi z solidną zasuwą, których nie da się otworzyć od zewnątrz bez klucza, ewentualnie można je pewnie wyłamać taranem. Okna były szczelne, do tego dochodziły rolety antywłamaniowe. Chciałam jednak znaleźć sposób na ochronę szyb. W końcu żaluzje spuszczam tylko na noc, a w dzień są podciągnięte. Nie zawsze jestem w domu, by wszystkiego pilnować, a też nie chcę stale podnosić i opuszczać rolet w ciągu dnia. Na szczęście znalazłam dobre rozwiązanie, a mianowicie  spodobały mi się folie antywłamaniowe – warszawa. Taka folia naklejana jest na szybę okienną w celu jej zabezpieczenia. Przez to szyby nie można tak łatwo zbić cegłą czy jakimś narzędziem. Nawet jakby ktoś mocno uderzył o szybę to folia przytrzyma odłamki szkła i uniemożliwi włamywaczowi dostanie się do mieszkania. Dodatkowo wzrasta poziom bezpieczeństwa dzieci – jakby one czymś rzuciły w szybę to nie muszę się martwić o to, że odłamki je skaleczą, bo folia je zatrzyma.

Zatrudniłam ekipę do zajęcia się tą sprawą. oni na miejscu docinali folię tak by sięgała każdej krawędzi okna i dobrze przylegała. Sama usługa nie była droga, a szyba wyglądała tak samo jak wcześniej, folia nie ograniczała widoczności, a o to mi chodziło. Jestem zadowolona z tej folii.