You are currently viewing Nowa wanna w łazience

Nowa wanna w łazience

Wraz z mężem robiliśmy duży remont łazienki. Od dawna marzyła nam się nowa łazienka. Do tej pory była ona w starym stylu i trochę odstawała wyglądem od reszty domu. Teraz na szczęście udało nam się ją ładnie wyremontować, ale potrzebna jest nam nowa wanna.

Ekskluzywna wanna w łazience

wanny bartoszyceOd razu zastanawialiśmy się, jak ona będzie wyglądać. Zależało nam, by była ona bardzo elegancka i żeby pasowała do nowego wystroju łazienki. Chcielibyśmy znaleźć sklep, w którym sprzedają ekskluzywne wanny bartoszyce mają kilka takich sklepów, więc mam nadzieję, że coś uda nam się znaleźć. Pojechaliśmy najpierw do jednego sklepu. Tam było mnóstwo tego typu wanien, ale ostatecznie żadna mi się nie podobała, więc zdecydowaliśmy, że pojedziemy dalej. W drugim sklepie znaleźliśmy piękną wannę, która idealnie pasowałaby do naszej łazienki. Postanowiliśmy, że ją zakupimy. Pracownik sklepu przywiezie nam ją dzisiaj za dwie godziny do domu. Pomoże też ją ustawić w wybranym przez nas miejscu. Mój maż sam nie poradziłby sobie ze wstawieniem jej. Faktycznie po kilku godzinach mieliśmy już nową wannę w łazience, co bardzo nam się spodobało. Od razu pokazaliśmy nowy okaz naszym dzieciom. Szczególnie naszej córce się spodobała. Ona lubi długo przesiadywać w wannie, więc jej się najbardziej spodobała. Pierwsza wykąpałam się w niej ja. Bardzo wygodnie się w niej leży. Dobrze, że wybraliśmy akurat ten model wanny, który jest po prostu przepiękny. Trochę ona kosztowała, ale nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

Wanna prezentuje się okazale w naszej wyremontowanej łazience. Bardzo się z mężem cieszymy, że udało nam się zakupić tak piękny okaz. Musimy jeszcze zakupić nową umywalkę, ale to dopiero w przyszłym miesiącu. Na razie musi nam wystarczyć ta nowa wanna.