Najlepszy sprzęt kosmetyczny

Najlepszy sprzęt kosmetyczny

Razem z przyjaciółką zawsze działamy wspólnie od lat. Spotykamy się codziennie, chodzimy na różne kursy, pracowałyśmy w tej samej firmie jakiś czas. Niestety, musieli zredukować liczbę pracowników i zostałyśmy zwolnione. Poszłyśmy więc na kurs kosmetyczny, bo od dawna już o tym marzyłyśmy. Przeszkoliłyśmy się i zdobyłyśmy kwalifikację.

Zakup sprzętu kosmetycznego by otworzyć salon

sprzęt kosmetyczny biomakKiedy już uzyskałyśmy licencję kosmetyczek, trzeba było coś dalej zrobić w tym kierunku. Niestety, w salonach akurat nigdzie nie poszukiwano aż dwóch kosmetyczek, a nie chciałyśmy pracować osobno. Postanowiłyśmy same otworzyć salon kosmetyczny, nabyć sprzęt kosmetyczny biomak bo to porządna firma na rynku i zacząć działać na własną rękę. Znalazłyśmy już lokal, wynajęłyśmy go i myślałyśmy o wszystkich niezbędnych urządzeniach. Na początek kupiłyśmy jakąś ladę do recepcji. Później trzeba było pomyśleć o krzesłach i fotelach dla pacjentek do wykonywania zabiegów. Oprócz tego, były nam potrzebne urządzenia takie jak lasery do usuwania zbędnego owłosienia, tatuaży i pękniętych naczynek. Urządzenia do produkowania pary wodnej przy oczyszczaniu twarzy, maszyny do kawitacji i zestawu do paznokci hybrydowych, czyli frezarki i wszystkich lakierów wraz z kosmetykami. Poza tym bardzo ważne było też urządzenie do sterylizacji narzędzi, ponieważ każdy salon powinien być wyposażony w coś takiego, by uniknąć nieprzyjemności. Oprócz tego dokupiłyśmy jeszcze zestawy do makijażu.

Gdy już otworzyłyśmy salon, miałyśmy ręce pełne roboty. Zawsze okazywało się, że czegoś jeszcze zapomniałyśmy kupić i trzeba było zamawiać po kilka razy brakujące produkty. No ale na początku to normalne, że są takie zawirowania. Ważne, że zyskujemy klientki, które mam nadzieję powrócą, bo są zadowolone.

Komentarze są zamknięte.