You are currently viewing Najlepszej jakości farba koloryzująca

Najlepszej jakości farba koloryzująca

 

Uwielbiam wyróżniać się z tłumu. Nie mam na myśli tutaj jakiegoś wyszukanego stylu ubioru. Bardziej liczy się dla mnie połączenie naturalności z jakimś ciekawym i charakterystycznym elementem przyciągającym uwagę. Tym razem postawiłam na zmianę koloru włosów. 

Oryginalny kolor włosów dzięki nowoczesnym farbom

farby do włosówOryginalne ubrania mają niestety często to do siebie, że są zwyczajnie bardzo drogie. Dlatego chcąc wyglądać naprawdę niesamowicie możemy postawić na tańszą alternatywę wyróżniania się z tłumu. Moją była zmiana koloru włosów. Przez długi okres czasu byłam blondynką, lecz ostatnio postanowiłam nieco poeksperymentować i przefarbować się szaro. Naturalne farby do włosów w tym kolorze jeszcze do niedawna były w zasadzie niedostępne na naszym polskim rynku, jednak za sprawą panującej mody na tenże właśnie kolor włosów, dziś bardzo łatwo możemy dostać farby do włosów właśnie w srebrnym lub szarym odcieniu. Takie farby są przystosowane do farbowania przede wszystkim włosów blond, a zatem nie posiadają w sobie nadmiaru szkodliwej chemii, dzięki czemu nie niszczą włosów farbowanych. Co więcej, takie farby są dostępne w wielu odcieniach, więc możemy eksperymentować z różnymi odsłonami naszych fryzur. Możemy robić ciekawe balejaże, ombre, albo jego przeciwieństwo, czyli przyciemnienie włosów od czubka głowy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, kiedy nie zawsze chce nam się robić odrosty! Siwe włosy są prawdziwym hitem i nie tylko sezonowym, bowiem od dłuższego czasu są pożądane przez wiele kobiet, a dzięki nowoczesnym farbom, teraz każda z nas może sobie na nie pozwolić!

Przeważnie odcień danej farby w rzeczywistości jest zależny od naszego koloru wyjściowego. Jeśli mamy typowy żółty blond na głowie, a dodatkowo nie chcemy ponownie rozjaśniać naszych włosów, lecz pragniemy jasnego odcienia szarości, zawsze przed nałożeniem farby możemy umyć włosy niebieskimi szamponami, które rozjaśniają nasze włosy i niwelują żółty odcień.