You are currently viewing Moi nowi pracownicy

Moi nowi pracownicy

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Jestem właścicielem firmy budowlanej już od kilkunastu lat. wiem jak ciężka jest to praca. Na początku roku przez pewien czas miałam problem ze znalezieniem pracowników. Firma się rozwijała a ja potrzebowałem większej ilości rąk do pracy. Zdecydowałem się wtedy na skorzystanie z pomocy agencji pracy tymczasowej i zatrudniłem kilku pracowników z Ukrainy. Moja firma działa teraz świetnie i nie mamy żadnych opóźnień. 

Agencja pracy pomogła znaleźć mi dobrych pracowników

agencja pracy tymczasowej pracownicy z ukrainySzukanie pracowników nie jest takie trudne. Żeby znaleźć dobrą agencję pracy tymczasowej w moim mieście użyłem Internetu. W przeglądarce wpisałem po prostu „agencja pracy tymczasowej pracownicy z ukrainy” i przejrzałem kilka pierwszych stron, które wyskoczyły. Znalazłem agencję, która miała bardzo dobre opinie i przyznaję, że opinie te pokrywają się z rzeczywistością. Trafiłem na świetnie wykwalifikowaną rekruterkę, która szybko znalazła kilka osób pasujących do moich wymagań. Szukałem kogoś z doświadczeniem, nawet jeżeli byłoby one krótkie. Mam już kilku praktykantów, dlatego poszukiwałem kogoś, kto nie będzie musiał długo wdrażać się we wszystkie swoje nowe obowiązki. Pracownicy z Ukrainy, które znalazła dla mnie agencja pracy są świetni, bo są chętni do pracy i bardzo profesjonalni. Przyznam szczerze, że byłem w szoku, że znalezienie nowych osób do pracy może być procedurą tak prostą i szybką.

Sam zaczynałem od bycia pracownikiem w firmie budowlanej, więc wiem jakich ludzi potrzeba do tej pracy. Jestem naprawdę zadowolony z pracowników, których zatrudniłem w przeciągu kilku miesięcy dzięki agencji pracy tymczasowej. Jestem pewien, że pracownicy z Ukrainy, zostaną u mnie na dłużej i nie będzie to dla nich tylko krótkotrwała przygoda z pracą w mojej firmie.