You are currently viewing Loftowe kinkiety betonowe

Loftowe kinkiety betonowe

Obecnie podczas aranżowania własnej nieruchomości wiele osób decyduje się na modny styl loftowy, w którym przeważa beton, cegły oraz elementy drewniane, a także kolor czarny oraz szary. Trzeba jednak pamiętać, aby wszystkie wybierane elementy wyposażenia były ze sobą spójne, ponieważ w tym stylu można bardzo łatwo przesadzić i otrzymać niezbyt ciekawy projekt.

Nowoczesne kinkiety w stylu loftowym

nowoczesne kinkiety betonoweWszystkie elementy dekoracyjne powinny więc nawiązywać do motywu przewodniego. Mówimy tutaj zarówno o poduszkach, dekoracjach ściennych czy stojących, jak i zasłonach, a także oświetleniu. Doskonałym wyborem mogą być duże metalowe lampy do kuchni czy salonu oraz nowoczesne kinkiety betonowe do łazienki, sypialni lub holu. Tego rodzaju kinkiety są tak naprawdę dopełnieniem całej aranżacji. Sprzedawcy proponują betonowe wykończenie o różnych kształtach i rozmiarach. Jeśli nie do końca wiemy, w jaki sposób dopasować odpowiednie oświetlenie do danego wnętrza, zawsze można poprosić o pomoc projektanta lub też pracownika sklepu z elementami oświetlenia. W internecie dostępnych jest sporo inspiracji związanych z urządzeniem każdego z pomieszczeń w stylu loftowym. Tego rodzaju design jest dosyć oryginalny i surowy, dlatego warto go nieco ocieplić z wykorzystaniem wspomnianych elementów drewnianych oraz tekstyliów, które dodają niezwykłego stylu pomieszczeniu.

Styl loftowy jest wykorzystywany zarówno w czasie aranżowania prywatnych mieszkań, domów i apartamentów, jak i lokali usługowych, w tym m.in. restauracji, firmowych gabinetów czy hoteli. Z pewnością dopasowanie się do obecnych trendów wpłynie pozytywnie na prowadzoną firmę i zwiększy zainteresowanie wśród klientów. Oczywiście przy projektowaniu prywatnego budynku nie trzeba wykorzystywać tego stylu do projektowania dosłownie każdego pokoju.