You are currently viewing Lakiery Bona najlepsze do podłóg

Lakiery Bona najlepsze do podłóg

 

Wizytówką każdego gospodarza, który stawia w swoim domu na drewniany parkiet, są zadbane, lśniące podłogi. Jednak ich eksploatacja i codzienne domowe wypadki jak zalania, czy zarysowania, pozostawiają często trwałe ślady. Wtedy należy zdecydować się na ich lakierowanie, najlepiej poprzedzone cyklinowaniem.

Lakiery Bona nadadzą połysku Twojej podłodze

lakier bonaNieważne jak bardzo się staramy, nasze podłogi zmatowieją i przybiorą nieciekawą barwę. Raz na jakiś czas należy je pomalować i odpowiednio odrestaurować. Lakier bona jest do tego wręcz stworzony. To lakier jednokomponentowy, który przeznaczony jest do malowania podłóg w obiektach mieszkalnych, gospodarczych, etc. Najlepiej stosować go bezpośrednio na drewno, ponieważ wtedy wydobywa najwięcej ciepłych odcieni z malowanej, drewnianej powierzchni. Jednak też zupełnie spokojnie możemy go łączyć z innymi lakierami podkładowymi. Lakiery Bona są szybkoschnące, przez co możliwe jest szybsze malowanie podłóg, bez konieczności czekania na wysychanie ich fragmentów.Wystarczą mu maksymalnie dwie godziny na wyschnięcie w średniej temperaturze nie niższej niż dwadzieścia stopni. Odznacza się wysokim poziomem odporności na ścieranie, ślady obuwia, czy też działanie detergentów i innych chemikaliów konserwujących. Działa, niczym produkt dwukomponentowy, ale bez konieczności mieszania. Ważną zaletą Bony jest to, że w przeciwieństwie do innych lakierów, nie ma tendencji do żółknięcia z upływem czasu.

Lakiery Bona są jednymi z najlepszych na rynku, co potwierdzają liczne testy konsumenckie oraz statystyki sprzedaży. Mając do wyboru tańszy produkt, możemy być pewni, że nie zadziała jak w pełni profesjonalny produkt, po którym podłogi szybko zmatowieją lub pożółkną, niezależnie od ilości nałożonych warstw.