You are currently viewing Korzystny wynajem samochodu

Korzystny wynajem samochodu

Na naszych drogach może jeździć nawet kilka milionów pojazdów, które w przeważającej części są własnością kierowców. Jednakże nie rozpoznamy, które pojazdy są wypożyczone, gdyż nie są oznakowane, a jest ich całkiem sporo.

Jakie wynająć auto?

białystok wynajem aut długoterminowyJest sporo kierowców, dla których zakup pojazdy jest nieopłacalny, ponieważ nie potrzebują go do codziennego użytkowania, a jedynie do okazjonalnych wyjazdów. W takiej sytuacji faktycznie zakup auta będzie zbędnym wydatkiem. Zdecydowanie lepszy będzie wynajem pojazdu, ponieważ możemy z niego korzystać tylko wtedy, kiedy będzie to niezbędne. W mieście Białystok wynajem aut długoterminowy jest prowadzony prawie przez każdą wypożyczalnie. Przeważnie korzystają z niego z przedsiębiorcy, gdyż pojazd jest im potrzebny do prowadzenia bieżącej działalności. W zależności od rodzaju działalności, klienci wybierają modele dostawcze lub osobowe, którymi na przykład jeżdżą handlowcy. Poza długoterminowym wynajmem, który zaczyna się od przynajmniej dwudziestu pięciu miesięcy, klienci mogą skorzystać z usługi najmu krótkoterminowego – obejmuje on okres od jednego do trzydziestu dni i średnioterminowy – trwający od trzydziestu jeden dni do dwudziestu czterech miesięcy. Wszystkie oferowane pojazdy w ramach ramach działalności wypożyczalni, są w stu procentach sprawne i mają kompletne wyposażenie w postaci klimatyzacji, wspomagania kierownicy, systemu ABS czy elektrycznie sterowanych szyb i lusterek.  Na życzenie klienta, każde z nich można doposażyć w GPS.

Dla klientów wypożyczalni liczą się elastyczne warunki umowy, nowoczesne i komfortowe pojazdy oraz ich szeroki wybór. Dzięki dużej flocie samochodowej, wypożyczalnie są w stanie jednorazowo obsłużyć większą ilość klientów, co przekłada się na większe zyski.