You are currently viewing Jakich noclegów blisko skoczni w Wiśle szukać?

Jakich noclegów blisko skoczni w Wiśle szukać?

Skoki narciarskie w ciągu ostatnich dwudziestu lat zyskały w Polsce zaskakującą popularność. Sukcesy polskich skoczków sprawiły, że w niedzielne popołudnia każdy Polak zasiadał przed telewizorem i z całych sił kibicował „naszym”. Także wszelkiego rodzaju turnieje odbywające się w kraju przyciągają tysiące widzów. 

Urlop w Wiśle – noclegi blisko skoczni

wisła malinka - noclegi blisko skoczniJeśli wybieramy się na urlop w polskie góry i jesteśmy fanami narciarstwa, a w szczególności skoków narciarskich, Wisła jest zdecydowanie naturalnym wyborem. To w końcu polskie centrum tego sportu, Znajdziemy tu skocznie imienia najsłynniejsze polskiego skoczka, znajdziemy liczne imprezy związane z tym sportem oraz oczywiście turnieje. Jeśli właśnie to ostanie przyciąga nas do miasta, warto rozważyć zatrzymanie się w pobliżu największych atrakcji. Jeśli na myśl przychodzi nam wisła malinka – noclegi blisko skoczni nie będą problemem. Oczywiście w tej lokalizacji możemy liczyć przede wszystkim na hotele lub apartamenty do wynajęcia. I jedna i druga opcja ma swoje zalety. W hotelu możemy liczyć na obsługę hotelową, najczęściej na miejscu mamy także restaurację. W apartamentach jednak mamy do wyboru aneks kuchenny, który pozwoli kwestię wyżywienia załatwić we własnym zakresie. Apartamenty są także najczęściej przestronniejsze – dwupokojowe lub większe. To doskonała opcja, jeśli wybieramy się na urlop ze znajomymi – wtedy będzie taniej, a każdy i tak będzie miał swoją sypialnie, a do tego dojdzie przestrzeń wspólna. 

Aby wynająć wygodne lokum w Wiście nie trzeba dużo. Ta miejscowość jest stricte turystyczna, więc znajdziemy tam szeroką ofertę różnych miejsc noclegowych dostosowanych do każdych potrzeb. A na ilość atrakcji, związanych z górami, przyrodą i narciarstwem z pewnością nie będziemy mogli narzekać.